Kate Middleton už poněkolikáté ve stejném šperku. Je cenově dostupný a má skrytý význam
Kate Middleton je známá svým vytříbeným módním vkusem a smyslem pro detail. Tentokrát opět dokázala, že se spokojí i s běžně dostupným šperkem. Jedinečné náušnice se speciálním významem vynesla už po druhé.
Kate Middleton, též známá jako princezna Cathrine z Wallesu je manželkou prince Williama. Už několikrát dokázala, že nosit umí jak luxusní módu, tak i běžnou konfekci. To samé platí o špercích. Ačkoliv většina celebrit dbá na to, aby se na každé větší akci objevovali v nových outfitech, Kate se netají tím, že má ráda udržitelnost.
Na akci pro Královské nadační centrum pro předškolní děti v Londýně, kam byla pozvaná, dorazila v červeném kostýmku od návrháře Alexandra McQueena, který jí krásně padnul. Ten doplnila o výrazný pár náušnic s modrým kamenem. Poprvé si je na sebe vzala minulý rok, a to při příležitosti odhalení nového památníku ve Waterloo.
Čtěte také: Jak si poradit se zlobivými dětmi? William a Kate mají účinnou metodu
Náušnice jsou k dostání na internetu
Co se týká stylu, je princezna Kate ostře sledována veřejností a jakmile se ukáže v nějakém dostupném kousku, dokáže ho okamžitě vyprodat. Stalo se to v minulosti například se svetrem s moderním vzorem, podobně to možná bude s náušnicemi londýnské značky Chalk. Šperky od tohoto výrobce se pohybují v cenách kolem 2000 korun, což je celkem běžná cena. A jaký mají význam? Jedná se především o design spojený s architekturou. „Na náušnicích je zajímavé především to, že vzdávají hold londýnské Královské opeře. Podle autora náušnic mají ozdobné geometrické prvky na náušnicích připomínat strop hlediště hlavní scény v budově opery,“ prozradil klenotník Maxwell Stone pro Život v Česku.
O tom, že má Kate vkus, není pochyb. Stačí připomenout zlacené šaty od britské návrhářky Jenny Packham, které měla v roce 2021 na premiéře bondovky Není čas zemřít, a které svou barvou doslova pozlatily internet. Anebo její svatební šaty od módního domu Alexander McQueen s tak precizními detaily, že při jejich šití musely podle britského Vogue švadleny každé tři hodiny měnit jehly. Více se dočtete zde.