zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Chcete změnit účes? Inspirujte se skutečnými proměnami žen, než půjdete znovu ke kadeřníkovi

Chcete změnit účes? Inspirujte se skutečnými proměnami žen, než půjdete znovu ke kadeřníkovi
Autor: goodhousekeeping.com Chcete změnit účes? Inspirujte se skutečnými proměnami žen, než půjdete znovu ke kadeřníkovi
Anna Kopečková , Vydáno: 24.06.2020
Toužíte změnit účes, ale nevíte jak nebo máte pocit, že vám nic nesluší? Rozhodně v tom nejste sama. Podobný problém řeší spousta jiných žen po celém světě. Podívejte se na pět z nich, které si se svými vlasy nevěděly rady a výsledek je úžasný.

reklama

Zde je pět žen, které si se svými vlasy z různých důvodů nevěděly rady. Některé je měly příliš husté, jiné zplihlé nebo dlouhá léta nestříhané a neupravované. Nebo prostě jen zatoužily po změně, protože už dlouhá léta nosily stále stejný účes.

účesy společná
Autor: goodhousekeeping.com účesy společná

Podívejte se, co pro ně kadeřníci vymysleli:

Problém: Příliš husté vlasy

1-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 1-promeny-ucesy

Audrey, majitelka podniku s vodicími psy a maminka je velmi krásná žena, ovšem trápil ji jeden problém – příliš husté vlasy. Délka jejích vlasů navíc zastiňovala krásné rysy jejího obličeje.

Řešení: Mikádo

2-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 2-promeny-ucesy

Audrey potřebovala vlasy zkrátit, a to hned o několik centimetrů. Přiznala, že když od kadeřníka přišla domů, manžel na ni zůstal doslova zírat. Tento oblíbený účes zvaný mikádo si našel už spoustu svých fanoušků, a dokonce i způsobů, jak ho nosit. Může být uhlazený, vlnitý nebo i nadýchaný – a přesně tak ho nosí i Audrey. Vrstvený střih bude slušet všem tvarům obličeje, ať už oválnému, hranatému, nebo i kulatému. Pokud máte jemné vlasy, tento účes vám navíc pomůže dodat jim na objemu, aniž by působily těžce.

Baví vás proměny?

Vizážistka proměňuje obyčejné dívky a ženy na nádherné nevěsty

Ženy vybraly 10 outfitů, které je zeštíhlily o dvě konfekční velikosti

Nejlepší kamarádky nosí stejné outfity, ačkoliv je dělí 4 velikosti

Kadeřník pomáhá ženám s šedinami. Nekryje je, ale zvýrazňuje!

Problém: Stejný účes už dlouhá léta

3-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 3-promeny-ucesy

Ellie, manažerka střediska s občerstvením a matka dvou dětí, si nechává dlouhé vlasy už od střední. Z této ženy sálá pozitivní energie, proto se odborníci rozhodli jí vytvořit takový účes, který její energii zvýrazní.

Řešení: Vrstvený střih

4-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 4-promeny-ucesy

Tento vrstvený střih poprvé ukázala Jane Fonda v roce 1971 ve filmu Klute. Ellie nosí novější verzi, vrstvy vlasů jsou delší a navíc skvěle rámují obličej. Kadeřník zvolil čokoládově hnědý přeliv, který zakryl její šediny a zvýraznil lesk vlasů.

Tento účes sluší nejvíce rovným nebo jemně zvlněným vlasům. Pokud máte vlasy opravdu hodně vlnité, pak se můžete proměnit v pudla, pokud nebudete vlasy rovnat pomocí žehličky. Tomuto účesu sluší spousta lesku, proto je dobré při foukání používat uhlazující sérum, díky kterému budou vlasy krásně hebké a lesklé.

Problém: Strach z krátkých vlasů

5-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 5-promeny-ucesy

Shannon pracuje jako výkonná ředitelka. Vždycky se bála své vlasy ostříhat, protože žila v přesvědčení, že  čím delší vlasy bude mít, tím ženštěji bude vypadat.

Řešení: Radikální změna barvy a sexy sestřih

6-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 6-promeny-ucesy

Měděná červená Shannon dodala barvu v obličeji. Jak sama Shannon uvedla, tento účes je sice klasika, což někomu může připadat nudné, ovšem jí neskutečně sluší a nudně vůbec nepůsobí. I když se jedná o velmi krátký účes, je pořád dívčí a krásný. Odměnou pro vás budou výraznější rysy v obličeji. Dlouhá, asymetrická ofina a volnější vrstvení dodává účesu na originalitě.

Jako dítě měla Shannon blonďaté vlásky, proto kadeřník přesně věděl, že v zrzavých vlasech bude vypadat prostě fantasticky. Tento účes bude slušet zejména těm, kteří mají jemné rysy v obličeji a lehce vlnité vlasy.

Problém: Žádný střih

7-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 7-promeny-ucesy

Jill změnila naposledy účes před porodem svých dětí, což je už opravdu hodně, hodně dlouho.

Řešení: Melíry a ofina

8-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 8-promeny-ucesy

Dlouhé vlasy a ofina jsou přesně to, co Jill potřebovala. Nadšená z její proměny byla nejen rodina, ale také její okolí. Podle nich Jill ve svém novém účesu doslova omládla. I když tento účes sluší mladším ročníkům, i starším dokáže ubrat roky – protože zamaskuje vyšší čelo a skryje jemné vrásky.

Kadeřník použil karamelové melíry, dokonce i na ofinu, což dodalo hnědé barvě hloubku. Tento účes můžete vyzkoušet zejména v případě, že chcete pořádnou změnu, aniž byste rapidně zkrátila délku vlasů. Ofinu je ovšem nutné zastřihnout každé tři týdny. V tomto případě je lepší se poradit s kadeřníkem, jak to pro vás bude nejlepší. Ofinu je pro tento účes lepší lehce natočit, vypadá daleko nadýchanější, než kdyby byla uhlazená a úplně rovná.

​​​​​​​Problém: Zplihlý účes

9-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 9-promeny-ucesy

Cheryl je svobodná matka, která sebe samu popisuje jako ženu, která se o sebe ráda stará. Od porodu syna však nemá na péči o sebe čas…

Řešení: Ikonický účes s jemnými melíry

10-promeny-ucesy
Autor: goodhousekeeping.com 10-promeny-ucesy

Cheryl se ve svém novém účesu cítí jako znovuzrozená. Změnu uvítala jak její rodina, tak i přátelé. Sama dokonce pociťuje emocionální změnu, která ji přivedla ke změně myšlení.

Každé desetiletí má své vlasové ikony, mezi které patří Raquel Welch i Jennifer Aniston. Tento účes do tohoto období patří. Skutečný důvod, proč je účes tak krásný, je, že je praktický – dlouhé vrstvení je univerzální a vyžaduje pouze lehké natočení, aby vypadal opravdu úžasně. Kadeřník použil karamelové i medové melíry, které dodávají účesu na lesku a originalitě. Prozářily její rysy, díky čemu teď Cheryl vypadá mladší. Tento účes není vhodný pro ženy, které mají opravdu jemné vlasy nebo jich mají málo. Naopak sluší bohatším vlasům, bez nich by účes mohl vypadat zplihle a bez života.

​​​​​​

reklama

Související témata: nový účes , krátké vlasy , dlouhé vlasy , kadeřník , jaký účes vybrat , změna účesu , melír , barvení vlasů , barva na vlasy

reklama

Přečtěte si také

reklama