Celebrity

4. listopadu 2022 11:40

Šarlota Chmelařová

Děti na dovolenou nepatří. Lucie Šlégr vyškrtla syny a užívá si hrátky s manželem

Někdejší královna krásy Lucie Šlégr (nedávno upozornila redakci, že tento tvar příjmení je oficiální) vyrazila se svým manželem Jiřím na romantickou dovolenou. Exotické Maledivy si náležitě užívají a Lucie se na internetu podělila o svůj tip na to, jak si vylepšit sexuální život. Znamená to jediné, nebrat na dovolenou děti.

Strávit pár dní bez dětí čas od času potřebují všichni rodiče. Své o tom ví i vnadná misska Lucie Šlégr (40), která vyrazila odpočívat na Maledivy. Pobyt v tropickém ráji dostal její choť Jiří Šlégr (51) od svých přátel jako dárek k narozeninám. Křišťálově průzračná voda, snad padesát odstínů modré a bílý písek pod nohama skvěle splňují představy o dokonalé dovolené.

Dlouhonohá brunetka své sledující na Instagramu zásobuje krásnými a zamilovanými fotkami. Idylku u moře a výhledy jako z plakátu jí může nejedna žena závidět. Lucie otevřeně přiznala, že dovolenou si s manželem užívají hlavně kvůli tomu, že nechali doma děti.

Šlégrovi nabídli ubytování pro uprchlíky z válečné Ukrajiny

Dovolená bez dětí se vyplatí

Ne každá destinace a dovolená se hodí pro rodinu s dětmi. Maledivy jsou podle Lucie místo, které je lepší vychutnat si bez potomků.

„Abychom taky řekli něco negativního k té dovolené, těch dětí tady... Přiznám se, že to máme s manželem hozené tak, že Maledivy jsou tak nádherné, uklidňující a dechberoucí místo, že vláčet sem s sebou děti?  Vše je otázkou názoru každého z nás, pochopitelně. Ale těch nas*aných, unavených rodičů, ať už na snídani, obědě či večeři. Vždycky se někdo našel,“ povzdechla si kráska na Instagramu a pogratulovala si k rozhodnutí nechat syny tentokrát doma. Jen příště prý bude volit hotel s označením adults only (tedy jen pro dospělé).

Třaskavý názor poté rozšířila ještě o další poznatky, které už se zaměřovaly na problematiku intimního života. Lucie Šlégr se svěřila, že během jedné večeře manželovi česky řekla větu, která měla patřit matce sedící vedle u stolu. Manželka Šlégra ji nazvala „zpruzelou chudinkou“.

„Seděla vedle nepřítomného manžela, který si už nějaký čas se svojí ženou nevrznul a já říkám: ‚Holka moje, že ses na to nevybodla, máš tohle zapotřebí. Mohla ses tady s manžílkem ovínit, říct si, co už je pár měsíců nevyřčené a nakopnout si sexuální život s vlastním manželem. Joooo, teď tady jsi nas*aná. A manželská propast se ještě víc prohlubuje,‘“ sdělila trojnásobná matka své postřehy hodně otevřeně.

Lucie Šlégr ale také všechny své fanoušky ujistila o tom, že mateřskou lásku k dětem neztratila. „Musím zdůraznit, že bezmezně své děti miluji,“ uzavřela své povídání Šlégrová, která má tři syny. Nejmladšího si pořídila manželem Jiřím, dva starší má z předchozího vztahu se Zdeňkem Kaufmannem. Jiří Šlégr má z předchozího vztahu dceru.

Sdílejte článek
Štítky děti Maledivy dovolená Instagram Ukrajina manželé letní dovolená celebrity Jiří Šlégr erotika sex Lucie Šlégrová Maledivy Zdeněk Kaufmann

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.