Krásná Miss Kateřina Kasanová se stane maminkou. Miminko čeká s fotbalistou

Krásná Kateřina Kasanová se ve svých třiadvaceti letech stane maminkou. Prvního potomka čeká s třicetiletým fotbalistou Tomášem Petráškem. Radostnou novinku pár oznámil na sociálních sítích.

Blonďatá kráska vyhrála v roce 2017 soutěž krásy Miss Face Czech Republic a rok nato odjela Českou republiku reprezentovat na mezinárodní Miss World. S fotbalistou polského týmu Tomášem Petráškem tvoří pár více než rok a nyní se zamilovaná dvojice pochlubila radostnou novinkou. „Rok té nejčistší lásky a pátý měsíc nepopsatelného pocitu štěstí,“ napsala ke snímku, na kterém ji její partner líbá bříško a následně zamilovaně drží.

Kasanová a Petrášek se seznámili přes sociální sítě a pomyslná jiskra mezi nimi přeskočila téměř hned. „Jsem zamilovaná, stojí vedle mě totiž muž, kterého si vážím, je plný hodnot, má velké srdce a jsem na něj moc pyšná,“ svěřila se minulý rok zamilovaná modelka pro Super.cz. Nyní spolu žijí v Polsku, Kasanová se tam za svým partnerem přestěhovala kvůli jeho fotbalové kariéře v klubu Raków Częstochowa, ve kterém zastává roli kapitána. V cizí zemi se prý zabydlela po několika měsících. „Je to zvláštní říct, ale zabydlela jsem se tam po pěti měsících. Samozřejmě to souvisí se vztahem. Je to určitě zásluha Tomáše,“ nechala se slyšet.

Zamilovanost z nich srší

O tom, že je Kateřina Kasanová velice šťastná, svědčí také láskyplné popisky u fotek na sociálních sítích. „Moc ráda s tebou trávím čas, i když budeme jen tak sedět a mluvit o ničem. Miluji na tobě milion věcí, jako jsou tvé oči nebo způsob, jakým se usmíváš a taky to, jak se mi díváš do očí. Když tě rozesměju, jsem nejšťastnější“ napsala k jejich fotce.

Stejné city ke své partnerce chová i urostlý fotbalista. „Každý den mám moment, kdy se zastavím a řeknu si, jak moc jsem vděčný, že se naše cesty spojily. Jsi moje velká opora a také nejen statečná a skvělá žena, ale hlavně výjimečný člověk. Děkuji za to, že jsi a za to, že se vedle Tebe mohu cítit sám sebou, takový jaký jsem,“ napsal v popisku k jejich společnému snímku. Sympatická blondýnka v minulosti randila také se známým zpěvákem Benem Cristovaem a poté s francouzským fotbalovým útočníkem Viktorie Plzeň. Její srdce si však nakonec získal právě Petrášek.

Kolik stojí výchova dítěte?

Sdílejte článek
Štítky miminko Polsko mateřství FC Viktoria Plzeň sociální síť fotbalista Česko Ben Cristovao Tomáš Petrásek Kateřina Kasanová těhotenství Raków Częstochowa

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.