Bára začne ve čtvrtek v seriálu Krejzovi pronikat do velkého byznysu. Bude to ale dřina

To, že je Bára nyní ten, kdo je v práci v rodině Damových úspěšný, to je obecně známá věc. Ve čtvrteční epizodě se však rozhodne svoji práci ještě povýšit a uspořádat výstavu v obchodním centru. Jednoduché to ale mít nebude, naopak. Podmínky pro ni totiž zdaleka nebudou optimální. Podívejte se na ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi, která startuje ve 20.15 na Primě.

Bářin designerský um konečně začíná přinášet své ovoce. Dokonce dostane nabídku na to, aby v místním obchodním centru své výtvory vystavovala, což by jí samozřejmě zlepšovalo prodeje. Vypadá to jako skvělá nabídka a všichni v rodině budou Báře fandit. Nic ale samozřejmě nebude zadarmo…

Výstava totiž nemá být prodejní, což se Báře vůbec nelíbí. A když už se komplikace konečně začne řešit, vyjeví se další komplikace. Opravdu bude Báře stát za to, aby se výstavy zúčastnila, nebo se nakonec rozhodne prorazit úplně jinak?

Rádio Best v nesnázích

Do Rádia Best opět přichází podivný inzerent Kokeš, který má bar na místním koupališti. Danka si s ním užila své, tentokrát ale bude na Táně, aby si s jeho zvláštnostmi poradila, a především, aby mu v mnoha ohledech vyhověla. Již nyní můžeme prozradit, že to moc jednoduché mít nebude.

Ani Michal nebude z její práce nadšený. Ani její další projekt – příprava kampaně pro místní realitní agenturu podle něj totiž nebude dokonalá.

Podívejte se na extra video ze seriálu Krejzovi, jak by reklama neměla vypadat:

Jak nakonec Michal nastalou situaci vyřeší? Vymyslí kampaň sám, nebo snad bude muset oslovit ověřený kreativní mozek, tedy Danku? To mu přece ješitnost nedovolí. Nakonec se rozhodne o pomoc oslovit Páju. Ani to ale nebude nejlepší nápad.

Přesvědčte se o tom ve videu:

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. O tom se přesvědčí Marta a Lubor Flanderkovi. U Lubora totiž zastaví svoji starožitnou komodu jedna nemajetná seniorka, která potřebuje peníze na operaci svého pejska. Když chce Luborovi peníze vrátit, Lubor jí odmítá vrátit její komodu s tím, že jí již dávno prodal. Seniorka přitom ale ví své – komoda zdobí Flanderkovým vilu. Seniorka se proto rozhodne Lubora vytrestat. Daleko víc ale svým plánem vytrestá Martu. Protože jestli Marta něco nesnáší, tak je to havěť všeho druhu, a zejména šváby.

Podívejte se na extra video, jak bude Marta v Krejzových vyvádět:

Nad pořadem Receptář Jana Krejzy a Márty se stahují mračna. Sledovanost není nic moc a Krejza i Márty se již smiřují s tím, že natáčí poslední sezónu. Však to není nová zpráva a bohužel ani zařazení Mártyho moc sledovanosti nepomohlo. Asi by to chtělo pořad nějak zpropagovat. Jenže jak? Cinda má super plán. Pamatujete si na pohádkový seriál Arabela? Cinda udělá z jezevčíka Emičky pana Majera. Nebo spíš paní Majerovou…

Mrkněte se na to ve videu:

Pomůže tahle propagační akce? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.