Celebrity

19. prosince 2022 16:35

Marie Makovská

Kristýna Hrušínská je i se synem doma. Ukázala dojemnou fotku rodinky před Vánoci

Necelý týden před Štědrým dnem, přesně na čtvrtou adventní neděli, vyrazila rodinka směr domov. Herečka Kristýna Hrušínská (37) porodila 15. prosince syna Kubíka a s režisérem a scenáristou Matějem Balcarem (31) si tak nadělili ten nejkrásnější dárek.

Pokud ženě těhotenství obzvlášť sluší a prospívá, říká se, že se jí narodí kluk. To také předpovídali fanoušci Kristýně Hrušínské, když sdílela na sociálních sítích fotografie s těhotenským bříškem. Dcera Jana Hrušínského (67) a Miluše Šplechtové (65) přivedla na svět druhého syna. Starší Vojtěch (5) teď má malého brášku Jakuba.

Co na sebe prozradila Kristýna Hrušínská v Show Jana Krause:

Šťastní rodiče sdíleli na sociálních sítích snímky s miminkem už z porodnice a rovněž jednu společnou s vánočním stromkem v pozadí. „Směr domov,“ napsala Kristýna Hrušínská na čtvrtou adventní neděli. Termín porodu byl naplánovaný kolem Vánoc, takže už v minulosti fanoušci tipovali, že si rodiče povezou domů „Ježíška“. Nyní rodince hromadně přejí hlavně zdraví a vánoční pohodu.

Mužský kolektiv Kristýna doma vítá, jak prozradila webu Prima ženy: „Užívám si to. Alespoň mám kolem sebe chlapy, kteří se o mě postarají a budou mě chránit.“ Pohlaví miminka rodina dopředu neřešila, a tak bylo do poslední chvíle fanouškům neznámé, přestože mnozí správně tipovali kluka. „Vojtíkovi i nám bylo pohlaví miminka jedno,“ uvedla Kristýna v těhotenství pro web Blesk.cz.

Jestli jablko nepadne daleko od stromu a Jakub se dá také na kariérní dráhu u filmu, je zatím ve hvězdách. Ostatně Kristýna Hrušínská údajně chtěla být jako malá sklenářkou, když jí bratr namluvil, že by mohla pít litry koly, protože by na ni přeci vyráběla lahve.

Sdílejte článek
Štítky fotografie miminko rodina porod Vánoce advent Kristýna Hrušínská Matěj Balcar

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.