VIDEO: Užijte si Jakuba Prachaře v pohodovém letním filmu Prázdniny v Provence

Štve vás, že léto končí? Od prázdninové nálady vás šupem vrátí nová komedie Prázdniny v Provence. A kromě toho, že na vás z ní dýchne prázdninová pohoda a bezstarostnosti, hlavní roli v ní ztvárnil Jakb Prachař alias Mike z Ohnivýho kuřete!

Když na vás tlačí manažer a hudby máte plné zuby, nezbývá, než se z konvencí vymanit. To přesně si řeknou tři kámoši z kapely a vyrazí na léto do Provence! A na průšvih, ale i svěží komediální zábavu je zaděláno.

Tři lamači srdcí

V novém Filmu Vladimíra Michálka Prázdniny v Provence vás bude David Prachař alias Mike z Ohnivýho kuřete, rolí jeho kámošů se pak zhostili Matěj Hádek a Vojtěch Kotek.

"Mikem" ale výčet herců z Ohnivýho kuřete nekončí, ve filmu si zahrál i "doktor Marek", bývalý kluk Veruny, kterého hraje Jaromír Nosek.

Celý film se natáčel v Cannes, takže na vás z něj skutečně dýchne francouzská prázdninová pohoda. Chcete si prodloužit léto? Pak od 15. září vyražte do kina na komedii Prázdniny v Provence!

Podívejte se na trailer:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.