Celebrity

4. prosince 2022 05:30

Zuzana Schneidewind

Lambora vzpomíná na žhavé scény s kráskou Siposovou. Místo jiskry přeskočil virus

Černé vdovy (4) - Jóga s kolouškem

Natáčení populární černé komedie vehnalo Marka Lamboru (27) do náruče slovenské kolegyně Lucie Siposové (42). Scénář hercům přisoudil opravdu žhavé erotické chvilky, jak také můžete vidět v ukázce. Na pozadí jejich natáčení ovšem nečekejte, že by mezi nimi přeskakovaly pověstné jiskry.

Veronika, kterou v populárním seriálu o svérázných černých vdovách ztvárnila slovenská herečka Lucia Siposová, je trochu naivní, lehkovážná a rychleji jedná, než přemýšlí. Kvůli tomu se záhy ocitne na mizině a musí si rychle najít obživu. Co třeba erotický blog?

Pro Luciu natáčení znamenalo, odhodit pár oblečků a střihnout si před kamerou několik odvážných postelových scén. „Musím říct, že je to pokaždé rozpačité natáčení. K tomu se to točilo ještě v momentě, kdy jsem byla nemocná. Nikdy se mi to nestalo, měla jsem chřipku a bylo mi hrozně,“ vzpomíná herečka na seriálové sbližování Veroniky a Filipa, které můžete sledovat už v pondělí večer na Primě, a ještě doplňuje: „Nejhorší bylo, že jsem věděla, že to Marek ode mě stoprocentně chytne. Nedalo se nic dělat.“

A přesně to se také stalo se. Marek se skutečně nakazil a herečce bylo nakonec trapněji z přenosu nemoci než z hraní milostných scén. „Bylo to drsné, neustále jsem se mu omlouvala a on byl zlatý,“ chválí milého kolegu Siposová.

Marek Lambora, kterého znáte například ze seriálu Slunečná, zase tehdy více než onemocnění Lucie řešil stud. „Styděl jsem se dost. Člověk se navenek před štábem tváří, že je vše v pořádku a nic se přece neděje, je to má práce. Uvnitř jsem ale myslel, že se rozskočím. Lucka ale byla moc příjemná a profesionální, takže po pár klapkách už jsem byl naprosto klidný,“ přiznává s úsměvem Lambora.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.