Celebrity

25. listopadu 2022 12:12

redakce Prima Ženy

Šílený den v horském hotelu prožije svůdník Marek Lambora

Láska hory přenáší - trailer

Už 10. prosince bude mít na Primě premiéru hvězdně obsazená česko-slovenská komedie Láska hory přenáší. V hlavních rolích příběhu netradičně vyprávěného ze tří různých pohledů, se představí Anna Marie Fialová nebo Marek Lambora, kterého má většina diváků spojeného s postavou Janka Linharta z oblíbeného seriálu Slunečná.

Nevěsta Alex hledá ztraceného ženicha, v patách má neurotickou matku, přespříliš aktivního otčíma a bohémského otce. Svůj vlastní příběh pak prožívá místní neodolatelný svůdník v podání hvězdy seriálu Slunečná, Marka Lambory, jenž připravuje opravdové rande. Den plný karambolů vidí každý z nich po svém.

„Příběh se odehrává v průběhu jednoho dne, který divákovi vyprávíme postupně třikrát, a to vždy z úhlu pohledu jiné postavy. Tyto tři dějové linie se prostřednictvím postav postupně propojují a ovlivňují. Vzniká tak velký prostor pro množství nedorozumění a komických situací,“ přibližuje režisér Jakub Machala, dvojnásobný držitel ceny Anděl za videoklip roku, zodpovědný například i za seriály Stylista či Láska v čase korony.

„Scénář mi přišel strašně zábavný, když jsem ho přečetla. Hodně mě bavila i ta propracovanost, jak se různé situace postupně dovysvětlují, protože je vidíme z různých pohledů,“ říká k filmu představitelka hlavní role Anna Fialová. „Jsem za ten film ráda, protože vtipných projektů je docela málo a je málo ženských postav, které jsou takhle vtipné.“

„Dali jsme pro natáčení dohromady neuvěřitelně komplikovaný plán, příběh filmu jsme měli rozpracovaný téměř po vteřinách, abychom věděli, co která postava právě dělá, i když zrovna není v záběru. Různé pohledy na jednu situaci a vzájemné protínání postav muselo sedět,“ vzpomíná na natáčení ve Vysokých Tatrách v hotelu Hubert v Gerlachově režisér Jakub Machala.

David Kraus nazpíval Mám ťa rád Karola Duchoně

Svatebního zpěváka Davida Krause, který také do příběhu zasáhne, hraje David Kraus a pro film nazpíval píseň Mám ťa rád slovenského zpěváka Karola Duchoně. Píseň nazpíval slovensky.

„Karola Duchoně mám strašně rád a tuhle píseň zbožňuju. A vůbec od něj neznám žádnou skladbu, která by mě nebavila,“ říká David Kraus o svém pěveckém úkolu „Všechny jeho písně se mi líbí, takže z toho, že jednu přezpívám, jsem byl nervózní. A ze slovenštiny jsem byl nervózní až strašidelně. Je to pro mě čest, příliš písní, které se mi tak líbí a ještě od takového zpěváka, rozhodně moc není,“ dodává Kraus.

  • V hlavních rolích se představí Anna Fialová, Lenka Krobotová, Marek Lambora, Csongor Kassai, Natália Germani, Richard Stanke, Petra Nesvačilová, Vanda Chaloupková, Lukáš Příkazký nebo Noël Czuczor.
  • Kameramanem filmu je Nick Kollár, na scénáři spolupracovali český stand-up komik Jan Studnička, slovenský scenárista Michal Baláž, Anna Kruchňová a sám režisér.
  • Producentem je slovenská společnost Bright Sight Pictures a česká produkční společnosti DARQ studio. Realizaci filmu finančně podpořili Státní fond kinematografie a slovenský Audiovizuální fond. Dalšími partnery filmu jsou slovenská společnost BTK, FTV Prima, TV JOJ, Dědoles či Opel. Distributorem je Bontonfilm.

Nový film Láska hory přenáší bude mít televizní premiéru 10. prosince ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.