Celebrity

22. února 2022 06:12

Petra Kloidová

David Kraus o své eskapádě: Zuzana Norisová kvůli mně měla ochranku

7 pádů Honzy Dědka (5) - David Kraus o Norisové

David Kraus tehdy nebyl jediný, koho okouzlila krásná Zuzana Norisová ve snímku Rebelové, jen málokdo to však dotáhl tak daleko, aby o ní složil písničku, která hrála celým Českem. Romantický akt se mu dost nevyplatil, na Zuzanu Norisovou to mělo úplně opačný efekt. Kraus ale tvrdí, že dnes je válečná sekera zakopána.

„Zuzano, panenko alabastrová, pojď se mnou do ráje a pusť k vodě Juráje,“ odvolával se Kraus na bývalého přítele pohledné herečky v songu Zuzana, který zněl v rádiích či televizi před lety. Zpěvák David Kraus se platonicky zamiloval do Zuzany Norisové, která tehdy excelovala po boku Jan Révaie ve filmovém muzikálu Rebelové. Jeho odvážný akt se však naprosto minul účinkem.

Kraus na Norisové ujížděl, ona měla ochranku

„Já jsem ujížděl na Norisové, ona vůbec. Myslel jsem, že jí tou písničkou něco dojde. Nebo že se alespoň sejdeme na kafe. Ale vůbec,“ vzpomíná Kraus na moment, kdy jeho song vyšel na veřejnost. Zuzana Norisová však nezareagovala tak, jak si představoval. „Druhý den měla ochranku v divadle. Byla složená z tanečníků, taková zjemnělá, tak jsem se nebál,“ říká Kraus v pořadu 7 pádů Honzy Dědka pobaveně. Se Zuzanou je totiž pojilo stejné angažmá, při kterém se Kraus do Norisové zamiloval během jednoho jediného okamžiku.

„Hráli jsme v té době Starce na chmelu. Seděl jsem nahoře v divadle a tiše se koukal na Norisku. Pamatuji si celý život, jak si šla pro čaj – šla, jenom si hodila do plastového kelímku ten čaj a já jsem zešílel,“ řekl David Kraus.

Přátelství se Zuzanou Norisovou vzniklo až po 20 letech

Zuzana Norisová prozradila jeho otci v pořadu Show Jana Krause, že se jí pokus o romantický akt dotkl. „Mně bylo dvacet a byla jsem za ten text písničky trochu naštvaná. A David se urazil. Pak to všichni rozebírali a hlavně na Slovensku se všechny rozhovory, které jsem v té době dávala, točily kolem Davida a jeho písničky, kterou pro mě nazpíval,“ prozradila Norisová.

Po skoro dvaceti letech ale došlo k prvnímu usmíření a z obou protagonistů jsou dobří známí. „Skamarádili jsme se až asi před rokem, poprvé v životě jsem se s ní setkal bez ochranky. Už vypadáme jinak oba dva, máme stejně staré děti a ohromně si rozumíme. Bohužel už je vymalováno. I kdybych chtěl, nemůžu to říct, mám doma ženu s dítětem,“ krotí se Kraus.

Zuzana Norisová minulý rok v únoru porodila svou druhou dceru, které dala krásné jméno. Zpěvák se stal před nedávnem otcem dcerky, kterou má s mladší přítelkyní. Holčička je prý ukázková. „Já plnohodnotně spím, moje žena teda vstává brzo ráno. Obdivuji ji, já jsem v tu dobu v bezvědomí,“ popsal David Kraus otcovství v reportáži Showtime. Více uvidíte v pořadu 7 pádů Honzy Dědka v úterý ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.