Zuzana Norisová: Zamilovaného Davida Krause měla za psychopata, osud je znovu spojil

Když bylo Davidovi Krausovi devatenáct let, z o rok starší půvabné slovenské herečky doslova šílel. Byl do ní tak zblázněný, že jí dokonce napsal písničku, kde se velmi upřímně vyznal ze svých citů a způsobil tím doslova poprask. Místo vysněné lásky ovšem přišlo hluboké zklamání. Jak spolu vycházejí dnes? 

Syn herce a moderátora Jana Krause a herečky Jany Krausové chtěl Zuzanu získat za každou cenu. Bylo mu jedno, že měla vážnou známost, byl přesvědčen, že jedině on je pro ni tím pravým mužem.

Sehnal si na ni telefonní číslo a denně jí posílal spoustu textových zpráv. Přestože se žádné odpovědi nedočkal, odradit se nenechal a vymyslel jiný způsob, jak si získat její sympatie. Napsal velmi svéráznou píseň, v níž žadonil, ať pošle svého tehdejšího přítele Juraje do háje a vezme si jeho.

Zde krátký úryvek z textu: „Zuzano, Zuzano Norisová, tvá kůže je pistáciová, Zuzano, zlíbám tvá ústa višňová, Zuzanko, panenko alabastrová. Pojď se mnou do ráje a pusť k vodě Juraje. Zuzano, nech toho Slováka, vem si mě a uděláme spolu malýho Krausíka. Krausíka, Čechoslováka, Krausíčka, Čechoslováčka...“

Jestli se David domníval, že tímhle u Zuzany zaboduje a získá si její srdce, dost se přepočítal. Efekt byl přesně opačný. Norisovou písnička dopálila. Krause měla za psychopata, který se jí nabourává do soukromí. Nejvíce jí vadilo, že všechny rozhovory, které tehdy dávala, se točily pouze kolem tohoto tématu. Od té doby se mu začala vyhýbat obloukem.

„Chtěl jsem se dostat do její blízkosti, ale nešlo to. Byl jsem tenkrát do ní opravdu hodně zamilovaný, ale prostě jsem ji absolutně nezajímal. S tím se člověk těžko vyrovnává a dělá bláznivé věci,“ vzpomínal David. Po několika letech, kdy už z něj zamilovanost vyprchala, ji oslovil s prosbou, zda by mu nepokřtila desku. Odmítla s tím, že nestojí o další mediální humbuk.

Odpuštění po dvaceti letech

K odpuštění ze strany Zuzany Norisové došlo až po dvaceti letech. Dnes už vše bere s humorem. A stejně tak David. Před rokem je dokonce osud tak trochu symbolicky spojil. V pondělí 8. února slovenská herečka porodila své druhé miminko, dceru Lilianu, David se stal otcem tři týdny poté, když jeho o dvacet let mladší partnerka Sarah přivedla na svět holčičku Ester.

Zuzana Norisová je českým divákům dobře známá. Do jejich povědomí se poprvé zapsala rolí maturantky Terezy z filmového muzikálu Rebelové a od té doby natočila řadu filmů. Jedním z nich je i komedie Manžel na hodinu, kterou 23. ledna ve 20:15 uvidíte na Primě. Kromě Norisové se můžete těšit na plejádu dalších hereckých hvězd, například na Bolka Polívku, Davida Matáska, Davida Novotného, Evu Holubovou, Norberta Lichého, Simonu Babčákovou, Bohumila Klepla nebo Ninu Divíškovou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.