Celebrity

14. listopadu 2022 13:30

Zuzana Schneidewind

Jitka Čvančarová jako macecha Marka Lambory. Pamatujete si tuhle dvojku?

Černé vdovy (1) - Marek Lambora nevlastním synem černé vdovy

Herec Marek Lambora (27) zavzpomínal na svoji drsnou seriálovou macechu Jitku Čvančarovou (44). Jak se k němu pověstná černá vdova chovala v zákulisí natáčení?

Do děje vkročí Marek Lambora, jehož popularita značně vzrostla s postavou Janka v seriálu Slunečná, coby Filip hned v prvním díle oblíbené černé komedie, v němž přijede na pohřeb svého otce Dana (Martin Stránský).

Z Filipovy návštěvy ale rozhodně nejásá jeho nevlastní maminka – černá vdova v podání Jitky Čvančarové. Naopak, chce se zděděného synka co nejdříve zbavit. Filip samozřejmě nemá sebemenší tušení, že právě ona má na smrti táty velký podíl.

Lambora chválí natáčení s Čvančarovou

Napětí a vzájemná averze před kamerou střídala v zákulisí v případě těchto dvou herců vynikající a přátelská spolupráce. Marek Lambora dokonce naslouchal radám nové mámy Jitky Čvančarové.

„Setkání s Jitkou bylo moc fajn. Vlastně jsem byl nejvíce natáčecích dní s ní a užil jsem si to. Když jsem měl jakýkoli problém, pomohla mi a toho si moc vážím. Myslím, že je to na place hrozně důležité, jedině potom totiž může vzniknout dobrý výsledek,“ vzpomíná herec na natáčení Černých vdov, které můžete sledovat v pondělí večer na Primě.

Nejvíc mu ale v seriálu poplete hlavu kamarádka nevlastní matky Veronika (Lucia Siposová). „Lucka je skvělá. Myslím, že jsme si hned padli jako přátelé do oka,“ pochvaluje si spolupráci s další kolegyní. A jelikož si s dotyčnou dámou jeho postava jen povídat nebude, šel herec při této spolupráci i s kůží na trh, a to doslova, protože o milostné scény tihle dva mít nouzi nebudou.

Osmidílná série vznikla jako adaptace finského seriálu Mustat Lesket. Tématem je ženská sounáležitost a sebevědomí, jež se po kurážném činu otřesou v základech. Renatu, Johanu a Veroniku spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé. Tyto hrdinky poznáváme v okamžiku, kdy jedou se svými muži na chatu k jezeru na Moravě, kde mají strávit prodloužený víkend. Holky, i když jsou manžely přehlíženy a občas i ponižovány, se ale tváří naprosto klidně. A podivně klidně se tváří také v okamžiku, kdy člun s jejich muži najednou uprostřed jezera vylétne do povětří. Jsou to obyčejné ženské, kdo by od nich čekal vraždu, že ano?

V hlavních rolích excelují Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Lucie Siposová, Boleslav Polívka, Filip Blažek a další.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.