Čvančarová a Hofmann společně v roli bývalých manželů: Na premiéře jen zářili

Herečka Jitka Čvančarová (44) a její kolega z branže Martin Hofmann (44) se potkali v komedii Střídavka, kde si s chutí zahráli hlavní roli bývalých manželů. Podle fotografií se k sobě dobří přátelé opravdu měli a moc jim to společně slušelo.

Do kin míří komedie Střídavka o zmatcích v rodině a v partnerských vztazích a diváci se mohou těšit na první hereckou ligu. Martin Hofmann, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Jiří Vyorálek a Kristina Svarinská v hlavních rolích představují ve filmu bývalé nebo současné partnery. Musí se společně postarat o všechny děti, které spolu coby minulé nebo nové páry mají, a také o ztřeštěnou babičku jedné z postav v podání Evy Holubové.

„Náš film Střídavka je o tom, jak přežít současné i minulé partnery, všechny děti, ať už jsou vaše, nebo ne, jak se v tom neztratit a udržet si zdravý rozum,“ popisuje snímek Martin Hofmann pro FTV Prima.

Vnadná Jitka Čvančarová v odvážném modelu

Vnadná herečka Jitka Čvančarová je známá tím, že se nebojí své přednosti ukázat. Na premiéře nové komedie se společně s dobrým kamarádem Martinem Hofmannem velmi bavila a bylo vidět, že si mají co říct. Jitka se vedle svého kolegy uvelebila na gauči a ve velmi zajímavé poloze odhalila možná více, než chtěla. Z černých košilových šatů brunetě vykoukla i krajková podprsenka.

Do kin míří film Střídavka s Jitkou Čvančarovou a Martinem Hofmannem

Ve filmu ztvární bývalé partnery

Ve středu dění nové komedie Petra Nikolaeva Střídavka jsou postavy Martina Hofmanna a Jitky Čvančarové. Oba hrají bývalé partnery, kteří teď mají nové lásky a díky dětem z předešlých a nových vztahů musí všichni vytvořit jednu velkou rodinu.

„Střídavka by měla být zábavná, břitká, chytrá v dialozích, občas dojemná. Na lehkých nohách. Vůbec by pak neměla být blbá,“ věří Hofmann.

Natáčení snímku si herci velmi užili a vzpomínají na něj rádi. „Já jsem infantilní, takže mě nejvíc bavil bazén, rád se cachtám,“ vrací se k natáčení Martin Hofmann v narážce na scénu se zahradním bazénem. „Nejnáročnější bylo natáčení ragbyového zápasu, byla to nočka, byla zima a pršelo a my se váleli v bahně,“ popisuje svůj nejsilnější zážitek Jitka Čvančarová pro televizi Prima.

Eva Holubová ve svěrací kazajce

Další z hlavních rolí si zahrála Eva Holubová, kterou jako ztřeštěnou babičku jedné z postav zase čekal velmi dlouhý několikahodinový pobyt ve svěrací kazajce. Její vnučku v podání Kristiny Svarinské veze sanitka s prasklou vodou k porodu a první nápad saniťáků, jak vzít svébytnou babičku s nimi, aby zůstala v klidu a situaci nemohla zhoršit, je použít svěrací kazajku. Celá scéna ve filmu vyznívá komicky a zábavně, ale staré filmové pravidlo zní, že natočit komediální scénu je to nejsložitější. Než se tedy celá scéna hektického příjezdu do porodnice vymyslela, načasovala, nacvičila a správně natočila, legendární herečka strávila ve svěrací kazajce na place pár hodin.

Komedie režiséra Petra Nikolaeva, která aktuálně míří do kin, zobrazuje svět dospělých a dětí, přičemž si všichni musí zvyknout, že jejich vztahy ovlivňuje právě střídavá péče.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.