Celebrity

4. června 2022 10:40

Vanesa Havlíková

Jitka Čvančarová ladí formu na Vary. S obřím dekoltem byla hvězdou zlínského festivalu

Ve Zlíně se konal již 62. ročník filmového festivalu pro děti a mládež, jehož závěr si nenechala ujít ani herečka Jitka Čvančarová (44). Šaty sladila s barvou červeného koberce a její nadupaný dekolt byl zlatým hřebem celého večera.

Vnadná herečka Jitka Čvančarová je známá tím, že se nebojí své přednosti ukázat. Zatímco karlovarský filmový festival bruneta svým poprsím zahajovala, ve Zlíně jej svým nabitým dekoltem zakončila.

Na Zlín film festival, který se letos konal od 25. května do 1. června, se herečka nepřijela pouze projít po červeném koberci, ale zasedla i v porotě jako předsedkyně. Na festivalu se objevilo spoustu známých tváří, jako Pavel Zedníček (72), Karel Heřmánek (74), Dana Morávková (50) či zpěvák Václav Neckář (78).

Karlovarský festival v duchu výstřihů

Jitka Čvančarová je prostě žena krev a mléko, a tak není divu, že své přednosti nijak nezahaluje. V minulých ročnících Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary vynesla vždy modely, ve kterých byla nepřehlédnutelná –⁠ a pánské publikum tím nesmírně potěšila.

Připomeňte si šaty Jitky Čvančarové z karlovarského filmového festivalu v roce 2021:

Filmový festival ve Varech se již blíží a my můžeme hádat, jaký model herečka obleče tentokrát. Zvolí opět extravagantní róbu s masivním výstřihem, nebo tentokrát nechá svou výzbroj schovanou pod šaty?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.