Astročlánky

31. července 2022 05:55

Jiřina Köppelová

Láska, zdraví, práce nebo peníze. V čem se nám v srpnu bude dařit nejvíce?

Exkluzivní předpověď známé numeroložky na srpen 2022. Jak se nám bude dařit v lásce nebo v práci a jak nejlépe strávit dovolenou? Dozvíte se, na co si dát pozor v oblasti zdraví i jak získat peníze.

Práce

Pokud pracujete v oboru, který vám připadá nudný, málo ohodnocený anebo v něm nevidíte profesní růst a budoucnost, pak je načase přehodnotit stav a zapracovat na změně. Ozvěte se na inzerát, oslovte kompetentního člověka nebo přímo navštivte danou firmu. Buďte hrdí na své kvality a nebojte se je prezentovat tak, abyste vzbudili zvídavost a maximální zájem o vaši osobu. Máte-li odvahu, pak můžete založit svou vlastní živnost, a dokonce se stát průkopníkem nové formy podnikání, oboru nebo výrobku. Můžete se pustit i do vícera projektů, které vás kreativně naplňují a řekněte „ne“ věcem, o kterých víte, že vám přinesou větší potíže, případně finanční tlak či ztrátu. S určitými riziky je sice nutné počítat, ale tvrdá práce, úsilí a dobrá strategie se časem vyplatí, i když bude třeba udržet si určitou dynamiku.

Peníze

V současném ekonomickém chaosu vám tento měsíc nabízí velmi slušné možnosti. Buď se dočkáte dostačující finanční záplaty, anebo k bohatství přijdete šťastnou náhodou. Můžete změnit pozici, práci nebo sehnat jednorázovou, velmi dobře ohodnocenou brigádu. Měli byste zvýšit svou sazbu v podnikání, můžete vyhrát sázku, nenadále něco prodat anebo díky nečekané zprávě získat nemalý obnos peněz. Mohou se znovu objevit i ty příležitosti k vydělávání, za kterými jste už v minulosti zavřeli dveře, ať už proto, že vám v té době chybělo sebevědomí, neměli jste dostatek peněz, kontaktů anebo jste nechtěli ranit partnera. Aby vám znovu tyto šance neutekly, chyťte je a se sebevědomou profesionálností a rozhodností konejte další kroky. Snít opravdu nestačí.

Vztahy

Nezapomenutelné setkání, neobyčejnou romantiku i žhavý sex můžete zažít na cizím místě, v dopravním prostředku, v zahraničí a velmi lákavý pro vás bude i někdo z jiné kultury. Pouze některé z těchto letních dobrodružství však přerostou v lásku na dálku. Ve stávajících vztazích věnujte pozornost událostem, které se během tohoto období odehrají, máte pak z čeho vycházet, kde vztah opravit anebo poposunout dále. Pokud se stále hádáte, možná je čas promluvit si se svým terapeutem nebo mediátorem. Možná si přiznáte, že vztah už ve skutečnosti nefunguje a jste připraveni ho zakončit. Rozchody jsou těžké a neměly by se zlehčovat, srpen však pomáhá věci v klidu a rozumně ukončit. Nebudete muset nic zamést pod koberec, všechny důležité pocity proberete, a tak do budoucna můžete zůstat přátelé. Ve vašem životě se mohou také objevit bývalí partneři a vy máte možnost dát věcem jinou šanci nebo konečně vše uzavřít tak, jak potřebujete.

Zdraví

Udělejte, co můžete, abyste během léta zvýšili péči o sebe a nasbírali spoustu energie na příští měsíce. Dostatečně si odpočiňte, některé povinnosti se určitě dají odložit anebo na někoho zodpovědného delegovat. V tomto měsíci je velmi důležité zbytečně nic nekomplikovat a nedramatizovat, protože tělo by pak bylo celé rozbité. Naopak se můžete dopracovat k lepšímu zdravotnímu stavu a psychické pohodě. Pomocí terapeuta, meditačních technik, dlouhých procházek, jízdě na kole apod. se dokážete propracovat přes trauma, bolesti z rozchodu nebo ztráty zaměstnání či milovaného člověka. Budete se cítit mnohem lépe, dovolíte-li si zpracovat své pocity a vzdáte se návyků, které se mohly vyvinout během izolace a které vám už nyní k ničemu neslouží. Staňte se emocionálně stabilnější a nezávislejší, pak si uvědomíte, jak vy sami jste silní.

Kam na dovolenou:

V srpnu potřebujete objevovat okolí anebo se posouvat z místa na místo. Rozhodně vám nebude vyhovovat někomu se podřizovat, proto si dobře rozmyslete, s kým budete svou dovolenou trávit. Užívejte si vše naplno, ať jste u moře nebo na horách. Nenechávejte si ujít východy či západy slunce, protože právě v srpnu působí neskutečně magicky. Uklidníte se, zbavíte se tenze a není vyloučeno, že budete inspirování geniální myšlenkou. Ale taky budete zvědaví a neodpustíte si vidět nebo zažít nějakou neobvyklost, výstřednost anebo velkolepost.

Pobaví vás návštěva filmového či hudebního festivalu, svérázného muzea s podivnými exponáty, zábavné originální atrakce anebo ochutnávky exotického jídla i nápojů. Pokud se budete aspoň chvíli cítit jako děti, které jsou spontánní, pak je vše dovoleno. A vaše srdce, váš motor, se vám odvděčí správnou funkčností a životností.

Text: numeroložka Lenka Suchardová

Sdílejte článek
Štítky peníze zdraví láska práce vztah podnikání numerologie letní horoskop srpen 2022 zdraví

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.