Žaneta (31): Mít tři muže je pro mě ideální

„Mám tři chlapy.” To je věta kterou ani v přísně dámských kuloárech jen tak neuslyšíte. Možná tak dva, jednoho „na vážno" a jednoho na občas, ale tři?! Přesto existují ženy, které takovou divočinu uřídí.

„Mám opravdu tři partnery. Není to asi příliš standardní, ale mně to vyhovuje. Každý z nich je úplně jiný a přináší mi jiný druh potěšení a radosti. Dohromady jsou vlastně ideální muž,” tvrdí jednatřicetiletá Žaneta.

Nutno dodat, že Žaneta nevyrostla v idylické rodině, prostředí, které ji formovalo, bylo dysfunkční a plné chaosu. Ale už se stalo a Žaneta se s tím vypořádala po svém.

Muž číslo jedna

„V rámci vztahů jsem neměla skoro žádná očekávání,” vypráví naše hrdinka. „To, co jsem viděla doma, mi rozvrátilo veškeré představy o ´šťastně až do smrti´. Přesto jsem vyrazila na rande s Denisem, se kterým mě seznámili přátelé. Bylo to fascinující. Do té doby jsem se musela neustále chovat jako dospělá osoba, neměla jsem nárok na křehkost nebo zranitelnost. On mi dal takový pocit bezpečí a opory, že jsem mohla být konečně šťastným dítětem. Dokázal se dostat přes tu kůru, kterou jsem během života obrostla, a já byla tak uvolněná, jako ještě nikdy.”

Není pochyb o tom, že Žaneta považuje Denise za jakýsi dar z nebes a osobní terapii. Přesto že je dávno dospělou ženou, může si vedle něj dovolit být dívenkou. Denis je empatický a vnímavý muž a také pečující typ, který Žanetě pomáhá nést břemeno zátěže z dětství.

Muž druhý jako zrcadlo pravdy

„Už na začátku jsem Denisovi vysvětlila, že neumím být monogamní. Byl tak úžasný a já ho nechtěla klamat. Jsem si vědoma toho, že moje osobnost je opravdu hodně komplikovaná a těkavá. A tak jsem se rozhodla říkat raději za všech okolností pravdu, i kdyby to znamenalo, že zůstanu nepochopena. Lží jsem si užila dost,” krčí rameny Žaneta. „Potkala jsem Ondru, je novinář. Pamatuji si, jak mě překvapil neuvěřitelnou intuicí, schopností analýzy a vnímání souvislostí. Asi mě zprvu bral jako takovou bláznivou ženskou ke zkoumání, něco jako projekt. Ale postupně nám na sobě začalo záležet. Stal se pro mě nepostradatelným, protože vždy dokázal jednoduše shrnout moje rozpolcené pocity nebo mě trefně glosovat. Byl jako moje zrcadlo pravdy! Zamilovala jsem si ho a vedle Denise se stal mým mužem číslo dvě. Ani jemu jsem nikdy nelhala ohledně svého postoje k monogamii a myslím, že mu to přišlo i trochu sexy.”

Usmiřovací sex se třetím

Robert je normální chlap. Životní praktik, realista. Je milý, někdy trochu náladový, ale se srdcem na správném místě. „Robert se stal mojí spojkou s obyčejným životem. Když jsem na něj vybalila, že mám ještě další dva ´kamarády´, okamžitě se se mnou rozešel. Ani jsem, upřímně, nic jiného nečekala,” usmívá se Žaneta. „Jenže do týdne byl zpět. Mezi námi existuje to, čemu se říká čistá chemie, prostě do sebe zapadáme jako dílky puzzle a to nejen v posteli, i když hlavně tam. O mém životním stylu si myslí svoje a někdy mi to dává najevo. Takže se pohádáme jako koně, pak nás čeká neskutečný usmiřovací sex a tak to jde víceméně dokola. Nedělám si iluze, že by to s Robertem vydrželo dlouho. Tedy ano, pokud bych se vzdala Denise a Ondry,” dodává.

Jenže to Žaneta udělat nechce. Její život je pro mnoho lidí silná káva a ona to dobře ví. Bydlí sama, děti nemá, a ani na ně nemyslí. Po svém prohraném dětství si uvědomuje, jak důležité je pro malého človíčka stabilní prostředí, které nabídnout nemůže. Zvykla si, že našla vlastní únikovou cestu, jak se mít dobře a hezky, i když to zrovna nepředstavuje většinový model. Je takhle v pohodě, což je pro ni priorita. Prostě má tři chlapy…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.