Celebrity

25. dubna 2022 05:55

Anna Fedorov

Legendární Dino o vztahu s krásnou Zuzkou: V Česku plánujeme zůstat. A co svatba?

POVÍDEJ (11)

Bývalý fotbalový útočník Jan Koller se před pár lety rozvedl a nyní si užívá vztah s přítelkyní Zuzkou. Ve Smetanově Lhotě si postavili roubenku, ve které tráví společné víkendy. „Líbí se nám, že máme podobný náhled na život i společné koníčky,“ svěřil se v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Koller a prozradil, jaké má s krásnou partnerkou plány do budoucna.

S fotbalem začínal Koller jako malý kluk v jihočeské vesnici Smetanova Lhota. Právě tam si nyní postavil s přítelkyní Zuzkou roubenku. „Mám přítelkyni a žijeme spolu. Líbí se nám, že máme podobný náhled na život i společné koníčky, kromě fotbalu teda. Má ráda i tu Smetanovu Lhotu, kde jsme si postavili roubenku a trávíme tam víkendy,“ řekl Koller s tím, že stěhovat se do zahraničí neplánuje.

„V Česku chci zůstat. Až dcery dospějí, plánuji se na stáří vrátit do vesnice. Uzavře se kruh,“ pokračoval známý sportovec.

Kollerův vztah se Zuzkou trvá několik let. Zamilovaný pár plánuje společnou budoucnost, a webu Super se dokonce před pár měsíci svěřil, jak to vidí se svatbou. „Jsem šťastný, plánujeme budoucnost v České republice,“ uvedl s tím, že co se týká manželství, nechávají tomu volný průběh a do ničeho se nehrnou. „Třeba to přijde, třeba nepřijde. Nijak to neřešíme. Snažíme se užívat si jeden druhého,“ řekl Koller.

Bývalý útočník je rozvedený. S manželkou Hedvikou prožil sportovec, kterému se přezdívá Dino, dlouhých 15 let. Poté se však manželé vydali každý svou cestou. „Rozvod proběhl docela v klidu a jsem rád, že jsme se dokázali domluvit. Manželství skončilo po vzájemné dohodě,“ vysvětlil Koller, který je s 55 góly historicky nejlepším střelcem české reprezentace.

Koller má dvě dcery, které mají s exmanželkou ve střídavé péči. „Bývalá žena a děti žijí ve Francii, ale mě to víc táhne do Česka. Takže dva týdny trávím doma a týden s dcerami ve Francii. Občas je to náročnější, ale už si to nějak sedlo,“ svěřil se moderátorce Radce Červinkové bývalý útočník.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.