Libor Bouček o předchozím manželství: Rozvod přišel dřív než změna občanky

Libor Bouček měl problémy s občankou

Svatební koordinátorka, která byla hostem oblíbené zábavné show, přiměla Libora Boučka zavzpomínat na své sňatky, ale i na rozvody. V čem byl jeden z nich tak výjimečný?

Moderátor Libor Bouček má krásnou manželku, modelku Gabrielu Boučkovou, se kterou má syna Alberta. Jeho milostný život ale nebyl vždy tak idylický jako v posledních letech. Za sebou už má tři svatby a dva rozvody, z toho jedno manželství se rozpadlo dřív, než si vůbec stihl změnit občanský průkaz. „Měl jsem občanku, kde bylo napsáno rozvedený. Pak přišla svatba a měl jsem si opět změnit stav, jenže než jsem došel na úřad, už jsem byl zase rozvedený,“ přiznal Bouček v zábavné show.

Po pěti měsících přišel rozvod

Libor Bouček, kterého nyní můžete sledovat v zábavné show Inkognito ve čtvrtek večer na Primě, popisoval zřejmě rychlé manželství s Mariannou Ďurinovou, s níž po pěti měsících od veselky žádali o rozvod. Důvodem měla být nevěra z manželčiny strany. Údajně ho vyměnila za milionáře. Teď po letech, kdy Liborova kariéra stále strmě stoupá, může jen litovat.

Jeho další manželkou byla i právnička Jana Hlaváčková, sestra tenistky Andrey Sestini Hlaváčkové. S tou se oženil po tříletém vztahu. Jejich manželství vydrželo o něco déle, ale i tentokrát přišel po čtyřech letech rozvod.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.