Celebrity

14. února 2023 18:10

Karolína Oehmová

Linda Finková Valentýna sama s partnerem neslaví. Dětem by to bylo líto, tvrdí

Linda Finková slaví Valentýn s celou rodinou

Herečka a zpěvačka Linda Finková (54) na svatého Valentýna myslí nejen na svého partnera, ale i na děti. A v blízkosti zpěvačky se rozhodně všichni cítí milovaně.

Že je Valentýn svátkem zamilovaných, ví i Linda Finková, která v tento den lásku rozdává, kde může. Neslaví jen se svým partnerem, ale i s dětmi Viktorií a Matyášem, které má z dneš již bývalého manželství s Richardem Genzerem (56).

Mohlo by vás zajímat: Linda Finková vnímala rozvod s Genzerem optimisticky: Selfíčko, panák a pohoda

„Vždycky to slavím s celou rodinou. Když se ráno všichni probudí, udělám třeba snídani. Pokud není volný den, tak večeři. Pak každému koupím nějakou kravinku. Holčičky mají krémy a voňavky, chlapi své krémy a sprcháče. Prostě něco, co člověka potěší,“ svěřila se redakci webu Prima Ženy Linda, která svou lásku vyjadřuje všem, aby to někomu nebylo líto.

Dovolené i večeře jen s dětmi

Na romantické večeře si zpěvačka moc nepotrpí. Ráda tráví veškerý volný čas s celou rodinou. „Většinou jdeme na jakoukoliv večeři, oběd nebo snídani s tím dítětem, které je s námi aktuálně doma. Ono by jim to bylo líto. Až budeme staří, budeme spolu chodit na romantické večeře sami. Teď ale jezdíme s dětmi i na dovolené a kamkoliv,“ říká Linda Finková.

Připravte romantickou večeři pro svou lásku! Tyto dva skvělé recepty se hodí nejen na Valentýna.

Jak ale všechny víme, muži jsou ješitní a mají rádi, když je pozornost ženy upřená jen na ně. Linda si je ovšem jistá, že její partner nestrádá. „Kdyby mi řekl, že je mu to líto, samozřejmě půjdeme někam sami spolu, my jsme ale s nynějším partnerem oba dva takoví, že vždy všechno děláme se svými dětmi. I když jsou dospělí, aspoň jim nabídneme, jestli chtějí jet taky,“ vysvětluje Linda, pro kterou je rodina na prvním místě.

Vstupte s námi do prima+ a užívejte si kvalitní české i zahraniční filmy a seriály:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.