Celebrity

14. listopadu 2022 17:00

Vanesa Havlíková

Lovkyně mužů Hana Hykyšová přiznává: Někdo cestuje do exotiky, já po pánských tělech

Show Jana Krause (36) - upoutávka

Hana Hykyšová (67) je šarmantní dáma známá jako lovkyně mladších mužů. V legendární červené pohovce u Jana Krause se rozpovídala o seznamování, partnerech i netradiční sportovní disciplíně, které se věnuje velkou část svého života.

Zkušená Hana Hykyšová rozhodně není v interakci s muži začátečnicí a o svých zážitcích ani nárocích se rozhodně nestydí mluvit. Není tedy divu, že se vydala do světa seznamování a erotiky také v oblíbené talkshow.

„Někdo cestuje po exotických zemích, já po mužských tělech,“ představila Hana s naprostou otevřeností sama sebe a bez okolků dodala, že se sexu jako sportovní disciplíně věnuje bezmála 55 let. „Sex je můj nejoblíbenější sport. A to není žádná legrace – musíte pořád cvičit a chodit do posilovny, abyste měl stále tu kondici, protože kamasutra je hrozně složitá. Jsou některé polohy, které ani nedáte,“ dodala.

Partnery si hledá na seznamce

Hana během rozhovoru prozradila, že partnery shání například na seznamovací službě Tinder, ovšem zdaleka ne každý projde jejím přísným výběrem. „Osmdesát procent vylučuju. Protože nejsou sošní. Lpím na tom, aby byli atleti. Nejlépe profesionální sportovci,“ upřesnila v Show Jana Krause.

A právě v tomto ohledu jsou podle ní moderní seznamovací kanály velmi zrádné, neboť si člověk může někoho vybrat na základě fotografií, při osobním setkání pak ale zjistí, že je spousta věcí jinak. „Na seznamkách je obličej, často i tělo, je tam uvedená výška, všechno. Vy si to prohlédnete, vyberete si, jdete na rande – a pozor! On tak nevypadá… tak ho vyloučíte,“ popsala Hykyšová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.