Horoskopy

27. března 2023 15:30

Petra Martišková

Lunární kalendář na 27. a 28. března: Neuklízejte, raději se pobavte s přáteli

Měsíc vstoupil do znamení Blíženců a setrvá v něm dnes a zítra. Jak působí na tělo, duši a jak ovlivňuje naše zdraví a krásu?

Měsíc dorůstá a pohybuje se ve znamení Blíženců, které působí na ramena, paže, ruce a zčásti také na dýchací orgány. Protože jsou v těchto dnech nadměrně citlivé, není vhodné tyto části těla zbytečně zatěžovat, ani podstupovat jakékoliv lékařské zákroky. Naopak, velmi účinné budou masáže, dechová cvičení a vše, co působí příznivě.

Přečtěte si také: Horoskop na tento týden: Býka potrápí nedostatek peněz, Váhy by si měly odpočinout

Potrápí bolest ramen a revma

Pokud vás trápí bolavá ramena, možná na sebe berete až příliš povinností, máte pocit, že vám na ramenou leží tíha celého světa. Dost často tento pocit souvisí také se strachem z blízkosti. Co s tím? Nechte se hýčkat a dopřejte si masáž z rukou odborníka. Chcete-li udělat sami něco pro namáhaná ramena a paže, vyzkoušejte kroužení napnutými pažemi. Nejprve pravou paží sedmkrát dopředu, potom levou paží sedmkrát dopředu a následně dozadu tak rychle, jak jen to dokážete. Poté pokrčte ruce v lokti, sevřete ruce v pěst a začněte kroužit rameny. Stejně jako v předchozím cviku opakujte vždy dopředu a dozadu sedmkrát.

Za chladného počasí myslete na teplé oblečení, zvláště trápí-li vás revma. Dny Blíženců mohou vaše potíže zhoršovat. Nezapomínejte také na správné dýchání, kdykoliv si v průběhu dne vzpomenete, několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Dobře vám udělá také delší procházka svižnou chůzí.

Tělu prospějí bílkoviny a výživné kúry

Strava by v těchto dnech měla být bohatá na vitamín C a B, myslete také na dostatečný přísun bílkovin. Dopřejte si výživnou kúru na vlasy i pleť, budete se cítit jako znovuzrození. Dařit se vám bude při jednáních na úřadech, ale vše podstatné si zapisujte, abyste na nic důležitého nezapomněli, přece jen energie jsou roztržité. Nepouštějte se do žádných náročných domácích prací, vystačíte si s praním, protože prádlo v těchto dnech dobře schne. Namísto úklidu nebo stěhování raději vyrazte s přáteli na procházku nebo sklenku vína. Dny přejí navazování nových vztahů a přátelství.

Zdroj: Síla měsíce - Johanna Paunggerová a Thomas Poppe

Sdílejte článek
Štítky krása znamení zvěrokruhu masáž bílkovina znamení Blíženci vliv Měsíce revmatické nemoci lunární kalendář Thomas Poppe

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.