Seriály a filmy

19. dubna 2022 20:20

red

Má Marek Taclík milenku? Odhalí to Laurinová a Švandová v extra videu ze ZOO

ZOO (23): Kde máš tu ženskou?

Marek Taclík alias Eduard Novotný starší začíná být v seriálu ZOO v pořádném průšvihu. Jakém? Sledujte to v exkluzivní ukázce ze čtvrteční epizody, na kterou se můžete podívat už teď v iPrima Videopůjčovně nebo večer v televizní premiéře.

Hlava rodiny Novotných Sidonie (Jana Švandová) má už delší dobu podezření, že s jejím synem Eduardem není vše, jak má být. Podivného chování si ale všimne i Eduardova manželka Alice (Sabina Laurinová).

Nečekaná návštěva v ZOO

Alice se své tchyni dokonce svěří s podezřením, že má Eduard milenku. Tak tohle Sidonie nenechá jen tak a okamžitě nastoupí do akce.

Jednak začne syna, který tvrdí, že chodí pravidelně na golf, pečlivě sledovat. Když mu pak vymění golfové hole v bagu za náhražku podobné váhy, ale Eduard se stále tváří, jak se mu golf hraje skvěle, je vše jasné – syn jim lže.

Opravdu má ale milenku? To Sidonie s Alicí zanedlouho zjistí, Edu totiž nechají sledovat mnohem sofistikovanějšími metodami a vypraví se rovnou po jeho stopách. Co objeví?

23. epizodu seriálu ZOO sledujte ve čtvrtek večer na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.