Svatba Jakuba Štáfka byla velkolepá. Půvabná nevěsta ukázala nové fotky

Oblíbený herec Jakub Štáfek (32) se nedávno stal ženatým mužem. Za manželku si vzal matku své malé dcery Olívie. Půvabná Dominika se nyní na sociálních sítích pochlubila dojemnými fotografiemi, které ukazují, že veselka se opravdu vydařila.

Herec, který má velkou roli v novém seriálu Hořký svět, před časem prozradil novinářům, že v létě chystá svatbu. Jak řekl, tak udělal. Veselka byla tajná, na sociálních sítích o ní informoval až herec Václav Matějovský (26). Nyní už je pár týdnů po svatbě, ale Dominika pro fanoušky uvolnila další krásné fotky. „Tuhle fakt zbožňuji,“ napsala Dominika ke své oblíbené fotce.

Svatba byla plánovaná

O tom, že plánuje svatbu, věděla celá Praha. Herec Jakub Štáfek o tom hovořil již před rokem v zábavné show 7 pádů Honzy Dědka.

„Film, svatbu, rekonstrukci. Uvidíme, jak to všechno půjde, třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby ano,“ popisoval své plány úspěšný herec, který se také proslavil jako boxer a zápasník.

Svatba dopadla a Jakubovi se tak splnila všechna přání a splnil všechny plány. Dominika byla opravdu půvabná nevěsta a v bílých šatech vypadala jako princezna.

Jakub Štáfek se nedávno oženil:

Dcera herce změnila

Jakubovi se letos narodila malá dcerka Olívie a podle jeho slov ho naprosto změnila, i když přiznává, že si ve skrytu duše přál syna. „Jsem rád za dcerku, vážně. Prvoplánově chceš kluka, ale já si osobně myslím, že mě kluk do budoucna nečeká, já budu holčičkový. Cítím, že mi budou zvonit šestnáctiletí kluci na dveře a já si budu rvát vlasy, že to mám za to všechno, co jsem ženským způsobil. Do té doby budu mít zbroják,“ uvažoval o budoucnosti Jakub Štáfek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Ještě před narozením dcery ale MMA zápasník nebyl žádné kvítko a za zábavou si zašel vždy rád. „Byl jsem teď ve Varech, ráno jsem šel s kočárem po kolonádě a viděl jsem ty opičky, ty zrůdičky nad ránem. A říkal jsem si, že takhle jsem tam vypadal mnohokrát. Vůbec jsem jim nezáviděl. Ale neříkám, že někdy v budoucnu neupustím páru, nerad bych ze sebe dělal asketu,“ přiznal Štáfek, který svůj životní styl změnil ještě před narozením dcery, když propadl kouzlu bojových sportů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.