Celebrity

13. září 2022 15:49

redakce Prima Ženy

Manžel Pavly Tomicové se stal otcem. Kristýna Kociánová porodila miminko

Herec Ondřej Malý (56), který se za dramatických okolností rozešel s herečkou Pavlou Tomicovou (60), se stal otcem. Miminko porodila jeho nová partnerka Kristýna Kociánová. Informaci přinesl web eXtra.cz.

„Ondra Malý má z miminka ale velkou radost. A Kristýna Kociánová je v sedmém nebi,“ sdělil webu eXtra.cz zdroj z rodiny.

O tom, že herec Malý odešel od hvězdy seriálu Slunečná, se dlouho spekulovalo. Napovídalo tomu mimo jiné i to, že Pavla Tomicová velmi zhubla. Ona sama říkala, že si hlídá jídelníček.

První fotky herce Malého s novou partnerkou přinesl deník Blesk. Ondřej Malý ani Kristýna Kociánová se nikdy veřejně ke své lásce nevyjádřili.

Tomicová s Kociánovou se potkaly v seriálu

Pavla Tomicová, která je divákům známá ze seriálu ZOO nebo Slunečná, si prožila opravdu těžké chvíle a není divu, že radikálně zhubla. Po 19 letech se rozešla se svým dlouholetým manželem Ondřejem Malým a herecký pár se nyní rozvádí. „Pořád se strachovala, co tomu řeknou lidi. No co by řekli? Že je Ondra pěkný pacholek! Nic víc,“ řekla její kamarádka pro Blesk.

Manželská krize podle informací příbuzného Tomicové trvala delší dobu a vyvrcholila tím, že Ondřej Malý si našel milenku, herečku Kristýnu Kociánovou, se kterou navíc zplodil potomka. Dlouholetí herečtí manželé spolu vychovali dvě dospělé děti, dceru Anežku (22) a syna Adama (29), kterého má Tomicová z předcházejícího vztahu.

Pro Tomicovou to musí být o to horší, že se s milenkou Ondřeje Malého potkala v seriálovém fenoménu Slunečná. Tomicová zde ztvárnila Álu Konvičkovou, Kociánová se v seriálu objevila jako žena, která přijela zachránit seriálového Toma, kterým byl Filip Blažek, jenž se staral o dva malé syny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.