Před kamerou dokáže naladit i prsa. Arichteva popsala peprné detaily nejen z natáčení

Herečka Veronika Arichteva (36) si vzala charismatického režiséra Bisera Atanase Arichteva (46) po ročním vztahu v roce 2013. Co předcházelo jejich intimnímu sblížení? Dvojice prozradila pár peprných detailů. Již dříve se Veronika pochlubila, jak si umí před natáčením naladit tělo na herecký výkon.

Bulhar Biser Arichtev (46) si svou vyvolenou, tehdy ještě Veroniku Novou (33) vyhlédl ještě před tím, než se osobně seznámili. A čím ho tak okouzlila? Svými sexy fotkami ve spodním prádle. Snímky s erotickým nádechem ho přiměly uvažovat o jejím obsazení do seriálu Vyprávěj, který před deseti lety režíroval.

Mohlo by vás zajímat: Veronika Arichteva zvedla sebevědomí všem ženám. Ukázala své břicho bez retuše

„Původně jsem to vůbec neměl dělat, ale stalo se. Pět let života, 115 dílů a Veronika na krku,“ prohlásil se smíchem Arichtev v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, který můžete sledovat každé úterý na Primě. „Viděl jsem nějaký časák, kde byla Verča vyfocená spoře oblečená,“ upřesnil Biser zlomový moment, díky kterému se mu jeho budoucí žena vryla do paměti. Přiznal také, že před tím uvažoval ještě o jedné herečce, nicméně zvítězila Veronika.

Arichteva řekla, jak si umí naladit prsa

„Před klapkou jsem si šudlala bradavky v domnění, že mě nikdo nevidí, pak jsem zjistila, že to je samozřejmě všechno natočený, jak já si je mačkám, aby mi stály,“ uvedla v minulosti Arichteva na Evropě 2 s tím, že při natáčení se vždy snaží, aby bylo připraveno na sto procent i její tělo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Nové seriály a skvělé filmy si můžete vychutnat už dnes

Telefonát od samotného režiséra

Bývá zvykem, že při obsazování rolí hercům volá někdo z castingové agentury. V tomto případě se však rozhodl zavolat sám Biser. „Pamatuju si to, jela jsem po Jižní spojce. Volala jsem pak svému švagrovi a říkala jsem mu, že mi nějaký Bulhar nabídl roli v tomhle seriálu. A pak jsem přišla, ty jsi přišel – a už to bylo,“ rozplývala se Veronika Arichteva. „Na druhé straně to vypadalo tak, že jsem viděl nějaký časák, kde byla Verča vyfocená spoře oblečená. Když mi ty fotky ukázali, řekl jsem, že téhle holce zavolám, že to bude jednoduché. A zbytek příběhu je tak, jak říkala Verča,“ doplnil Biser svou verzi příběhu. „A tak to bývá často, že lidi se nejdřív vidí nahatý a pak spolu začínají chodit. Logicky,“ vtipkovala Veronika na adresu svého muže.

Čtěte také: Mámy sobě: Navoněným fotkám z Instagramu nevěřím, říká máma Veronika Arichteva

Během natáčení docházelo ke vzájemnému sbližování a sympatie u obou neustále narůstaly. „Když jsme na tom place pochopili, že se sobě líbíme, vyhledávali jsme si tam prostory, kde bychom se mohli potkat ještě blíž,“ popsala začátky jejich lásky Veronika. Vzhledem k neustálé přítomnosti ostatních herců a členů štábu to ovšem nebylo dvakrát jednoduché. „Představte si, že jste na veřejném místě, kde se pohybuje 50 lidí, a teď se chcete s někým neformálně potkat a něco si normálně říct,“ vzpomíná na utajované začátky Biser.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.