Celebrity

21. listopadu 2023 17:30

Tomáš Durčák

Manželka Ondráčka o jeho chování na Davidově křtu: Opilý nebyl, trpí duševní nemocí

Roman Ondráček napadl manželku Michala Davida

Česká média řeší rozepři mezi Romanem Ondráčkem a Michalem Davidem na křtu jeho nové desky. Jak ale nyní v pořadu Showtime vysvětlila Ondráčkova manželka, chování jejího muže nemělo nic společného s alkoholem, nýbrž s duševní chorobou.

Nina Ondráčková se rozhodla v pořadu Showtime uvést na pravou míru okolnosti konfliktu, který dle jejího názoru řada médií zcela překroutila. „Chtěla bych zdůraznit, že včerejší chování mého manžela Romana na křtu Michala Davida nemělo nic společného s alkoholem nebo návykovými látkami,“ začala Nina své vyjádření.

„Manžel trpí závažným duševním onemocněním, které aktuálně řešíme. Jeho chování se včera vymklo kontrole, což při jeho onemocnění bohužel není nic neobvyklého. Také není jediný, kdo v jeho branži podobným onemocněním trpěl či trpí,“ vysvětlila Ondráčkova manželka skutečný důvod incidentu, kvůli němuž byl Roman Ondráček nakonec ze křtu vyveden ochrankou.

„S Michalem a jeho manželkou Marcelou jsem mluvila a moc jim děkuji, že toto vysvětlení přijali s pochopením,“ dodala Nina Ondráčková. Celou věc už dle svých slov bere s nadhledem i samotný Michal David, kterého údajně zpočátku velmi popudilo Ondráčkovo chování vůči jeho drahé polovičce. „Víte co, je to kolega a já bych prostě jen byl rád, aby byl v pořádku. Snad to bude dobré,“ řekl David svůj názor na věc v pořadu Showtime.

Čtěte také: Michal David žije v luxusu. Vlastní dům s pánským klubem i vilu na Kanárských ostrovech

„V podstatě jsem nad věcí. Nevím, co ho to popadlo. Vykládal tam trochu nesmysly, a když už se to nedalo, vyvedli ho. Nějak snad i chtěl napadnout moji ženu, myslím si ale, že se mu jen něco stalo. Nějak jsem to nakonec zkorigoval a potom se tomu už smál, byť to bylo trochu nekorektní. Netuším, jestli se chtěl nějak zviditelnit nebo prosadit,“ popsal své pocity ze včerejší situace Michal David.

Na křtu nové desky populárního zpěváka incidentu přihlížela řada slavných osobností. Nechyběla například Jiřina Bohdalová, Leoš Mareš, Sagvan Tofi, Monika Bagárová, Jan Bendig či Lukáš Pavlásek. Mezi hosty nechyběl ani třináctiletý vnuk Michala Davida Sebastian. Podrobnosti o aktuálním vývoji kauzy i vyjádření hlavních aktérů se dozvíte už dnes večer v pořadu Showtime od 19:55 na CNN Prima NEWS a Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.