Celebrity

7. srpna 2022 07:30

Josef Šťastna

Manželka trenéra Růžičky si užila moře a slunce. Z Turecka se vrátila opálená

Manželka žijící hokejové legendy Marie Růžičková (34) má za sebou parádní dovolenou v Turecku, na kterou vyrazila s dcerou Lejlou a maminkou. Vladimír Růžička (59) u moře chyběl, na dovolenou ho nepustily pracovní povinnosti v klubu. Redakci Prima Ženy dala Marie svolení použít fotky, které dokládají, že má za sebou skvělé týdny.

Byla to povedená dovolená a Marie Růžičková nezastírá, že kombinace moře, slunce a dobrého jídla ji nabila pozitivní energií. Pobyt měl jedinou chybu – milovaný manžel Vladimír musel zůstat doma, protože má spoustu práce v Litvínově, kde na novou sezonu chystá tamější mužstvo.

Webu Prima Ženy Marie potvrdila, že se cítí opravdu odpočatě a věří, že zásoba energie jí vydrží stejně dlouho jako opálení, které v Turecku nachytala. Do Antalye se Marie zamilovala a je přesvědčená, že pohodlí luxusního hotelu nevyužila naposledy. A věří, že příští rok už k moři vytáhne i svého manžela.

Podívejte se, jak u Marie a Vladimíra probíhaly zásnuby:

„Už jsme společně koukali, kam bychom chtěli, a slíbil, že se už překoná a pojede,“ uvedla pro Expres.cz se smíchem Marie, která tvrdí, že její muž nemá letní dovolené příliš v lásce. Redakci Prima Ženy pak ochotně poskytla snímky, které dokazují, že v Turecku se letos nenudila ani minutu.

Fanoušci, kteří ji sledují na sociálních sítích, Marii často vyčítají, že používá hodně výrazné líčení. Nyní navíc někteří začali mít poznámky, že to s pobytem na slunci přehnala a je hnědá více, než je zdrávo.

Pro web Prima Ženy Marie už v minulosti popsala, jak to se šminkami a líčením má. „O mně se často říká, že se hodně líčím, dneska se ale ve skutečnosti nemaluju prakticky vůbec. Jelikož mám obočí vytetované, řasy nalepené a make-up nepoužívám, nemám důvod se líčit. Jediné, co používám, je rtěnka,“ prozradila žena, která si zcela podmanila srdce hrdiny z olympijského Nagana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.