Marek Němec u konce hledání vraha Adély Gondíkové. Rozuzlení dává smysl, říká

Poslední oběť (4) - upoutávka

Adéla Gondíková v roli vědkyně Táni Hrubanové si v detektivní minisérii před kamerou užila od hraní ztuhlé mrtvoly až po hádky sama se sebou. Než se ukáže pravý vrah, čeká Marka Němce coby detektiva ještě pár lstí a svodů na falešnou stopu.

Autorky sledované detektivní minisérie, Kateřina a Jitka Bártů, Adélu Gondíkovou zavraždily hned v prvních minutách a od té doby všechny zajímalo – proč? „Díky Táně bylo v příběhu to správné napětí. Hledaly jsme herečku, která si na to troufne, a Adéla Gondíková je naše krevní skupina! I když se od ní stereotypně čeká komediální rovina, vyšvihla vážné rozpoložení své postavy naprosto s přehledem,“ pochvalují si obsazení autorky a jsou vděčné i za další slavná herecká jména.

Kateřina a Jitka Bártů jsou dále rády, že se jim podařilo získat manžele Lenku Vlasákovou s Janem Dolanským. Ten si mimochodem prožije velmi náročnou scénu, kdy se jeho postava chce oběsit. Neunese výčitky svědomí. „Honza nám hrál už před osmnácti lety v seriálu Bazén a tady se krásně vyřádil jako uřvaný cholerik, potížista Šmeral, co se rád napije. Neexistuje herecká poloha, kterou by nezvládl. Ať je jakákoli,“ prozrazuje Kateřina Bártů a je ráda, že se do projektu zapojila i jeho manželka Lenka, i když nehrála jeho ženu.

Šmeral šokuje, když se přizná k vraždě Hrubanové. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

„Obsadit Lenku Vlasákovou jsme si přály už dlouho, protože se nám vždy líbil její nenucený šarm, který vnáší do svých rolí. Nechtěly jsme jí nabízet stereotyp postav, které už někde hrála. Naopak jsme si přály společně vytvořit figuru, která je svým jednáním i vzhledem znepokojující a úplně jiná. A Lenka nás překvapila. Je v roli ambiciózní intrikánky Březinové naprosto přesvědčivá, navíc jí to jako vědkyni v minišatech a lodičkách nesmírně sluší,“ dodává k obsazení Kateřina Bártů.

Čtěte více o Markovi Lamborovi, který kvůli roli kněze zestárl. Herci to nebezpečně sluší.

Poslední oběť a její vrah očima Marka Němce

Vraha se snaží celou dobu odhalit i dvojice policistů v čele se Standou v podání Marka Němce. „Od určitého momentu to pro mě bylo jasné. Jakmile daná osoba, a teď nemůžu říct jméno, začala vykazovat určité psychopatogenní vlastnosti, byl jsem doma. Od konce druhého dílu jsem si říkal, která figura je ta nejméně pravděpodobná, která by to mohla celé spáchat. Bylo hezké ji u toho pozorovat. Bylo to fajn. A to rozuzlení mi nakonec dávalo smysl a bylo opodstatněné,“ prozrazuje Němec.

Čtyřdílná minisérie Poslední oběť sice končí, ale už ve středu 26. dubna odstartuje další projekt autorek Kateřiny a Jitky Bártů – Půlnoční zpověď, kde se diváci mohou opět těšit na sourozence Stelu Skoumalovou (Markéta Plánková) a Alberta Macha (Marek Lambora). Přidají se k nim i Denisa Barešová, Jiří Dvořák, Denisa Nesvačilová, Sabina Laurinová, Martin Zounar, Chantal Poullain a další.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.