Maroš Kramár ukázal krásnou dceru: Má přítele, kterému já vůbec nerozumím

Maroš Kramár ukázal krásnou dceru

Slovenský herec Maroš Kramár, kterého diváci mohou znát také ze seriálu Slunečná, se pochlubil svou krásnou dcerou Tamarou. Ta, zdá se, zdědila umělecký talent po tatínkovi a kromě krásy jí nechybí ani potřebná inteligence. Co o své dceři prozradil populární herec?

Kramárova nejstarší dcera studuje v Anglii a on je za to na ni velice pyšný. „Největší radost mi dělá, že studuje neurovědu v Brightonu. A já pořád říkám, když se mě někdo ptá, co to je, já taky nevím. Ale ona to studuje kvůli tomu, aby tatínka pochopila. Tu hlavu, že se chová, jak se chová. Ale s čím mi dělá největší radost je, že dělá písničky,“ pronesl hrdě Maroš Kramár v rozhovoru pro pořad Showtime.

Tamara se o svých plánech do budoucna příliš bavit nechtěla. Na otázku, zda by se ráda prosadila také v zahraničí, odpověděla následně: „Já to nerada říkám, jaké mám cíle a ambice, protože se pak člověk lehce zklame, ale hraju i v Anglii.“ Její písničky dokonce prý zahrála i dvě místní rádia.

To, že Tamara zpívá, ale její otec vůbec netušil. Bylo to pro něj překvapení, které se dozvěděl, když ji navštívil v Anglii. „Když jsem vyjel do Brightonu poprvé, tak jsem vůbec netušil, že ona zpívá nebo hraje. Tak doma si zpívala, tak jsem si říkal, no dobře si tak hraje, když je sama doma. Ale když jsem za ní přijel, tak se ptám, co budeme večer dělat? A ona: Půjdeme do pubu, tak říkám: Půjdeme na pivo a ona říká: Ne, já tam zpívám,“ vzpomínal pobaveně Kramár.

V Anglii si užívá to, že ji nikdo nezná

Tamara prý na Slovensku mnohokrát kvůli popularitě svého otce pocítila jistý tlak. Hodně lidí si totiž myslí, že tam, kde je, je hlavně díky jeho popularitě. „To tam vždy bude, ona je to v něčem velká výhoda, ale zároveň je to takové, že vykopat si tu vlastní cestu může být trošku těžší. Ale já bych neměnila. Mně se líbí, že mám v té Anglii takovou úplnou realitu, že tam jsem úplný nikdo a je to osvobozující. A potom tady si zároveň zažívám i toto, takže je to všechno v pořádku,“ usmívala se sympatická Tamara.

Do osobního života se Maroš Kramár snaží své dceři nezasahovat. „Je to jen její život a do toho by rodiče neměli moc kecat. Hlavně teď má takového přítele, kterému já vůbec nerozumím, protože mluví jen anglicky, tak je to dobrý," směje se otec tří dětí.

Kromě Tamary má Maroš s bývalou manželkou Natašou Nikitinovou ještě dva syny. Jejich manželství trvalo úctyhodných dvacet let, a to i navzdory tomu, že Maroš se do chomoutu nikdy příliš nehrnul. „Odjakživa jsem měl rád svobodu a chtěl jsem si ji zachovat co nejdéle a co největší. Manželství je v podstatě jen papír. Té instituci dodnes nerozumím. Mělo by to být takové s.r.o. na deset let, s tím, že po té době bez jakéhokoliv důvodu by se ti dva mohli rozejít, nebo v případě, pokud by jim to spolu fungovalo, prodloužit. A ne, aby to končilo tak, že u soudu musí vysvětlovat důvody, proč už spolu ti dva nespí nebo proč spolu nemluví... To mi přijde nesmyslné,“ pronesl v minulosti herec v rozhovoru pro Prima Ženy.

Sdílejte článek
Štítky Anglie Slovensko herec Slunečná Showtime Maroš Kramár Brighton Nataša Nikitinová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.