Celebrity

14. května 2022 06:15

Zuzana Schneidewind

Polívka s Matáskem nejsou ošklivé stopařky, píší ženy k videu Richarda Genzera

Polda V (15) - Nejsmutnější loučení

„Kam to bude, holky,“ ptá se Richard Genzer na tajemném videu, které vloni v říjnu pobavilo fanoušky na jeho Instagramu. Nic neobvyklého, kdyby těmi „holkami“ nebyli herci David Matásek s Vladimírem Polívkou a neoznačil je za „ošklivé stopařky“, čímž strhnul převážně ze strany žen vlnu komentů. Teprve nyní může autor videa prozradit, jak vzniklo.

„Dneska jsem nabral jedny z nejošklivějších stopařek na světě. Jedna ošklivá a druhá asi její matka,“ komentoval svůj příspěvek na Instagramu známý herec a komik Richard Genzer, který nedávno odboural všechny přítomné, když parodoval Hanu Zagorovou. V příspěvku nešetřil emotikony zamilovaných smajlíků a policejních autíček. Víc už ale k akci nerozebíral.

Kromě toho, že Genzer videem všechny pobavil, složením osádky také potěšil nejednu ženu. Právě představitelky něžného pohlaví se neudržely a hned oba jeho herecké kolegy začaly častovat až lehce sexistickými narážkami. „Tak krásné stopařky, hlavně ta prostřední“ nebo „Já beru paní matku“ rozplývala se pod příspěvkem jedna za druhou nad usměvavým Matáskem a sympaťákem Polívkou juniorem v záběru. „Ale kde se nabírají takové stopařky, že bych se jednou otočila místo po Moravě tak směr Čechy?“ pídí se pak další. „Já ty dva prostě miluju. Doprčic mám na to jim dělat taxikáře moc velké auto, určitě by si sedli až do 3 řady,“ přemítá zase jiná dáma na sociální síti, kde tahle diskuze pomalu nemá konce.

Záhada s ošklivými stopařkami odhalena

Vysvětlení videa s „ošklivými stopařkami“ přichází až nyní, po více než půl roce od jeho pořízení.  Video vzniklo během natáčení dalšího dílu seriálu Polda, v němž v sobotu večer uvidíte jeho autora Richarda Genzera coby protřelého kšeftaře s automobily.

Genzer zmíněné vtipné video pořídil právě během zkoušky jinak vážné scény. Po rozptýlení s mobilem, se jistě celé trojici moc dobře hrálo. Když pak David Matásek musel předstírat smutného Poldu a Vladimír Polívka rovnou nešťastného. V díle, kde Richard Genzer hostuje, totiž dojde na chvíli, kterou by nejspíš žádný z pravidelných diváků oblíbeného krimiseriálu nečekal.

Nejsmutnější scéna: Polda prodává carevnu

Michal se v hospodě u Vandy dozví, že je nutné, aby rychle zaplatil veškerou útratu, protože jinak Vanda o podnik přijde. Na sekeru přesahující sedmdesát tisíc rozhodně nemá a ani jeho přátelé mu tolik půjčit nemohou.

Finanční indispozici Michalovi může pomoci vyřešit už jen prodej jeho carevny, milované volhy, kterou oprašoval se stejnou láskou, s jakou bdí nad životem dcery Míši. Smutný kontrakt uzavře během vyšetřování vraždy v autobazaru a k nelibosti Juniora. Tím, kdo od něho zachovalého veterána volhu GAZ-M 21 z roku 1958 koupí, a pěkně pod cenou, bude právě postava Richarda Genzera. A ještě zajímavost závěrem. Skutečná cena tohoto auta je odhadována na 20 000 dolarů, což je v přepočtu něco kolem 480 000 korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.