Matušovi mají nový přírůstek do rodiny. Milujeme tě, napsala Lucie na sociální sítě

Bohuš Matuš má s manželkou Lucií dceru Natálku. Teď se však jejich rodina rozrostla o dalšího člena, i když jen toho zvířecího. Roztomilá chlupatá kulička jim dělala společnost na tiskové konferenci, na které je spolu zachytili fotografové.

Zpěvák Bohuš Matuš (50) prožívá šťastné období spolu se svou rodinou. S manželkou Lucií vychovávají dceru Natálku (3) a teď se zdá, že zatoužili po dalším členovi. Zvířecího kamaráda  uvítala nadšeně celá rodina. Soudě podle rozesmátých fotek všech je vidět, že jim roztomilý pejsek dělá jen samou radost. Zvláště malá Natálka vypadá, že je štěstím bez sebe.

Mohlo by vás zajímat: Bohuš Matuš přišel o vlasy při pokusu o sebevraždu. Karel Gott mu zachránil život

Lucie Matušová se o novinku podělila i na sociálních sítích, kam umístila fotografie se čtyřnohým miláčkem. „Vítej doma, Dobby,“ napsala na Instagramu Lucie. „Miluji tě stejně, jako Dobby miluje ponožky,“ doplnila k fotce, na které dává pejskovi pusu. Jméno tak odkazuje na slavnou filmovou postavu skřítka Dobbyho ze série Harryho Pottera.

Čtěte také: Lucince změna sluší. Vlasy jsem jí barvil sám, prozradil Bohuš Matuš

Kříženec dvou populárních ras

Skrze sociální sítě mladé maminky je vidět, že si přítomnost nového chlupatého přírůstku užívá celá rodina. Kromě fotek, na kterých štěňátko venčí nebo ho mazlí, jsou tam také vtipné snímky porovnávající velikost pejska spolu s plyšovou hračkou malé Natálky. Rasa pejska je vskutku unikátní. Nejedná se totiž o čistokrevného jedince, nýbrž křížence dvou oblíbených ras. Je to kříženec jorkšíra a pomeraniana,“ prozradil Blesku Bohuš Matuš.

Podívejte se, jak Bohuš Matuš oslavil své 50. narozeniny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.