Celebrity

27. července 2023 06:00

Eliška Reiglová

Michaela Pecháčková o ideálním muži: Měl by mít charisma, ne ponožky v sandálech

Michaela Pecháčková a Muž roku

Na soustředění soutěže Muž roku každoročně nechybí mimo atraktivních pánů ani slavné osobnosti. Letos se na účastníky přijela podívat také Michaela Pecháčková (19). Jde o krásnou a mladou herečku, není tudíž divu, že muži o ni jeví zájem. Co ji samotnou zaujme a proč nedává na první dojem?

Představitelka Sid Novotné ze seriálu ZOO Michaela Pecháčková není nesmělá. Naopak je to usměvavá a extrovertní žena, která pozornost mužů pochopitelně přitahuje, a to nejen povahou, ale i vzhledem. Co na mužích naopak zaujme ji samotnou?

„Charisma, taky nemusí mít ponožky v sandálech... Ne, dělám si legraci. Samozřejmě se musí cítit dobře v tom, co nosí, takže aby měl zdravé sebevědomí. Pak je fajn, když se usmívá, mám ráda, když je někdo pozitivní. Pak ho ráda poznám a mám ráda humor, takže když je vtipný, tak je to super,“ zasmála se v rozhovoru pro Prima Ženy.

Hlubší poznání

Přestože nezastírá, že se na ulici čas od času za nějakým mužem otočí, první dojem není to, co by ji stoprocentně zaujalo. Pokud mezi ní a potenciálním partnerem přeskočí jiskra, chce ho poznat víc do hloubky.

Čtěte také: Jan Bendig prozradil, čím ho partner poprvé zaujal. Krásu nevyhledávám, tvrdí

„Já většinou nedávám na první dojem. Dávám na to, že toho člověka chci poznat, chci si s ním popovídat a podle toho soudím, jak si s ním rozumím,“ prozradila oblíbená herečka, co je pro ni ve vztazích podstatné. Na celý rozhovor s Michaelou Pecháčkovou se podívejte v úvodním videu.

Sdílejte článek
Štítky muži vztah herečka Muž roku Michaela Pecháčková seriál ZOO první dojem

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.