Mirai Navrátil se pochlubil snímky z dovolené s mužem. Rozjel tím spekulace o vztahu

Krátce před Vánoci prolétla médii informace, že Mirai Navrátil je single a rozešel se s dlouhodobou partnerkou Michaelou. Ta na Nový rok zveřejnila první zamilovaný snímek s novým mužem. Když nyní hudebník přidal na sociální sítě snímek z dovolené, na níž mu dělá společnost pohledný mladík, fanoušci pod jeho příspěvkem začali spekulovat, zda neudělal to samé.

Po více než pěti letech se vloni rozpadl vztah Miraie Navrátila s krásnou Michaelou Buschovou. Ta se už stihla na sociálních sítích také pochlubit novou láskou. „Míša chodí s jedním fotbalistou,“ citoval 11. prosince deník Blesk svůj zdroj, načež krátce poté ona sama potvrdila zamilovanými snímky, že je znovu zadaná.

Fanoušci hudebníka a jeho kapely nyní spekulují nad tím, že štěstí znovu našel i on. Stačilo jim k tomu, že zveřejnil snímek z ostrova Fuerteventura, kam si zaletěl odpočinout, a že na snímku je kromě něj ještě jeden pohledný muž. „Mám tě moc rád. Vejlet ve dvou,“ napsal Navrátil k fotografii a přidal srdíčka. Komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Celou dobu jsem to říkala. Hlavně se mějte rádi,“ napsala jedna z fanynek, která předpokládá, že snímkem oznámil zpěvák nový vztah. „Změna je život. Však proč ne,“ napsala další. Jiná se pak rozhodla svěřit s tím, že své si myslela dlouho. „Dávno jsem to poznala,“ poznamenala. Komentáře v podobě emotikonů srdíček přidaly například Monika Bagárová nebo Dagmar Havlová.

Jsou ale i lidé, kterým se okamžité spekulace příčí. „Když kluk řekne klukovi 'mám tě rád', je gay. Když to řekne holka holce, je to v pořádku... nikde tady o tom, že by tvořili pár, neřekl. Možná by bylo fajn počkat na jeho vyjádření, pokud tvoří pár. A i kdyby byl na holky i kluky, na tom přece není nic špatného,“ napsala příznivkyně.

Mirai později přiznal, že šlo o vtip:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.