zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Influencerka šla na botox a takhle dopadla. Oko zachránila kartáčkem na zuby

Whitney se probudilo po injekci botoxu takto
Autor: instagram.com/somethingwhitty/ Whitney se probudilo po injekci botoxu takto
Lenka Nováková , Vydáno: 02.04.2021
Americká influencerka jako jedna z prvních na sociálních sítích odhalila i neblahé dopady botoxu. Po injekci jí totiž spadlo víčko a žena vypadá jako po mozkové mrtvici. Estetičtí dermatologové říkají, že se to stát může. Dobrou zprávou ale je, že je to pouze dočasné. Co se stalo? A jak se z toho mladá žena dostala?

reklama

Whitney Buha je americká influencerka, která se na sociálních sítích zabývá životním stylem, ale také digitálním marketingem a poradenstvím. Na internetu je tedy pořád. Když se jednoho dne ráno probudila s tím, že její oko vypadá jako po mrtvici, měla hodně nahnáno.

Botox jednou za půl roku a spadlé víčko

Whitney chodí po třicítce dvakrát do roka na botox a s touto látkou má jen pozitivní zkušenosti. A není sama, ani dermatologové proti botoxu nic nenamítají. Ovšem, co se jí stalo, ji dost vyděsilo. 

JDE TO I BEZ BOTOXU: 5 NEINVAZIVNÍCH METOD, KTERÉ VÁS ZBAVÍ VRÁSEK

Uzdravování se den po dni.
Autor: instagram.com/somethingwhitty/ Uzdravování se den po dni.

Druhý den po aplikaci botoxu se Američance zdálo, že má levé obočí níž, než měla před injekcí. Na klinice jí tedy píchli menší injekci botoxu znovu. Druhý den to mělo katastrofální následky. Levé oko se zmenšilo a to pravé se nedostatek pohybu svalů levého snažilo vykompenzovat tím, že vypouklo.

Přijde o zrak?

Whitney Buha samozřejmě utíkala k lékaři. Bála se, že přijde i o zrak. Nakonec se ukázalo, že se nejedná o nic tak strašného. Alan Matarasso, prezident americké asociace plastických chirurgů, uklidnil veřejnost slovy, že tohle se občas opravdu děje, ale není to podle něj nic nevratného nebo zdraví poškozujícího. A jak se to stalo? Několik mikrokapek botoxu uniklo po vpichu do očního svalu, proto se oko opticky zmenšilo. Chirurg také potvrdil, že to je nejhorší případ, se kterým se zatím setkal. Nicméně, oko mladé influencerky už je v pořádku.

NICOLE KIDMAN I CAMERON DIAZ SEKLY S BOTOXY. NEBOJÍ SE STÁRNUTÍ

Whitney a její rekonvalescence
Autor: instagram.com/somethingwhitty/ Whitney a její rekonvalescence

Kapky, vibrační masáž a napařování pomohlo

Whitney nezbylo nic jiného, než se přiznat i na sociálních sítích. Překvapivě se jí dostalo obrovské podpory. I proto začala sdílet fotky, jak se její stav den po dni zlepšuje. Lékaři jí dali oční kapky, doporučili jí napařování a jemné vibrační pohyby, aby se sval znovu aktivoval. Whitney našla skvělý trik: na oblast kolem oka používala elektrický zubní kartáček z druhé strany, než jsou štětiny. 

A jestli se ptáte, zda ji to naprosto vyléčilo z využívání botoxu, tak ne. Vzdát se ho nechce, protože se po něm jinak cítí vždy dobře. V každém případě, pokud se něco takového stane vám, ihned navštivte svého lékaře.

Cameron Diazové a Nicole Kidmanové se po botoxu změnily obličeje

Nicole Kidman i Cameron Diaz sekly s botoxy. Nebojí se stárnutí. Jak vypadají?

5 trendů roku 2021 v estetické medicíně

5 trendů roku 2021 v estetické medicíně: Víte, co je Baby Botox nebo tekutá úprava nosu?

reklama

Související témata: botox , influencerka , plastická chirurgie , plastická operace , oko , spadlé víčko , vrásky , oči

reklama

Přečtěte si také

reklama