Móda a krása

23. července 2015 15:30

Anna Kopečková

Čtenářka Zuzana: Podívejte se, jak ji proměnily vizážistky

Profiskin - Líčení a sestřih

Jaké to je nechat se zkrášlit vizážistkami v profesionálním kosmetickém salonu? Jedna z vás to vyzkoušela a celou proměnu si můžete prohlédnout ve videu v úvodu článku.

Paní Zuzana se přihlásila do naší proměny tak trochu ze zvědavosti a taky aby načerpala inspiraci. Make-up totiž moc nepoužívá a pokud se líčí, tak jen lehce. Nutno dodat, že i nenalíčené jí to moc sluší, což jí mnohé ženy mohou jen závidět.

V showroomu Profiskin.cz na paní Zuzanu čekaly dvě profesionální vizážistky. Jedna se zaměřila na pleť a její ošetření před nalíčením. Čtenářka tak hned na začátku mohla vyzkoušet hned několik různých "zlepšováků". Například peptidovou mlhu, která pleť krásně osvěží a vyrovná PH, krém s aktivními minerály nebo bázi pod make-up, kterou mnohé ženy nepoužívají, ačkoli je velmi důležitá, protože pleť dokonale vyhladí a make-up díky ní vydrží mnohem déle. Vizážistka také paní Zuzaně lehce upravila obočí a poradila, jaké barvy by měla při líčení používat. Protože je sportovní typ a nosí většinou džíny, doporučila vizážistka líčení spíše ve studených barvách tón v tónu – od béžové po tmavě modrou. Naopak by se paní Zuzana měla vyhýbat bronzové nebo černé. Spoustu dalších rad od vizážistky najdete ve videu:

Líčení jako pro modelku

Pak už přišlo na řadu klasické líčení a druhá vizážistka. Během líčení používala dekorativní kosmetiku ARTDECO, která je v současné době partnerem světové modelingové soutěže Elite Model Look, a proto se také zaměřuje na produkty pro nalíčení ve vysokém rozlišení při natáčení a focení. Vizážistka na pleť nejprve nanesla speciální HD make-up. Je výjimečný tím, že obsahuje složky, které lámou světlo a pleť vypadá i při ostrém osvětlení přirozeně. Během líčení také paní Zuzanu uklidnila, aby se nebála používat make-up. Ty dnešní, pokud jsou kvalitní, už neucpávají póry, ale naopak pleť chrání a vyživují. I zde se dostalo ke slovu pár zlepšováků – například báze pod oční stíny. Vypadá to jako banalita, ale tahle vychytávka zajistí, že stíny budou držet, nebudou dělat ošklivé "záhyby" a nezvýrazní zbytečně vrásky kolem očí. Jako základ pak vizážistka nanesla na víčka jemný pudrový stín, kontury očí zvýraznila měkkou tužkou a obočí zvýraznila další vychytávkou – řasenkou na obočí.

Protože má paní Zuzana krásné lícní kosti, stačilo je lehce zvýraznit pudrem, nikoli tvářenkou. Ovšem i na tváře, které tak výrazné rysy nemají a je nutné jim trochu pomoci, mají v showroomu Profiskin jednu vychytávku – speciální samoopalovací pudr, kterým lze zvýraznit kontury obličeje. Stačí ho jednou za několik dní nanést na obličej a kontrury zůstanou i po smytí make-upu a není nutné je znovu zvýrazňovat.

Tím ovšem proměna neskončila. Paní Zuzanu ještě čekalo natření speciálním samoopalovacím krémem VITA LIBERATA. Tato samoopalovací kosmetika, kterou má v oblibě například Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian nebo Ellie Goulding, pleť přirozeně opálí a zároveň o ni pečuje a dokonce omlazuje! Podívejte se ve videu, jak správně samoopalovací krémy používat, aby pleť vypadala přirozeně:

A jak byla paní Zuzana s proměnou spokojená? „Oči jsou kouzelné a rtěnka mě taky překvapila," řekla nám poté, co se prohlédla v zrcadle. A aby neodcházela s prázdnou, dostala nakonec jako dárek tašku s produkty ze showroomu Profiskin.

Seznamte se s profesionály

Internetový obchod PROFISKIN.cz nabízí výběr těch nejlepších značek dekorativní, ale také pleťové a organické samoopalovací kosmetiky. Hlavním benefitem je úroveň poskytovaného poradenství jak on-line, tak přímo v showroomu na pražských Vinohradech v Belgické ulici č.19. Otevřeno mají od pondělí do pátku od 16 do 19 hodin.

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek
Štítky kosmetika Elite Model Look Gwyneth Paltrowová Kim Kardashianová obočí Ellie Gouldingová