Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Dejte kruhům pod očima jednou provždy sbohem!

Probouzíte se každé ráno s podobou pandího medvídka a kvůli dokonalému maskování formou korektoru se spolupráci make-upu s pudrem pak nestíháte?
Vydáno: 28.03.2016
Dá to práci, je zamaskovat!
Dá to práci, je zamaskovat! Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Protože nevzhledné tmavé půlměsíce trápí vlivem hektického života stále více žen, rozhodly jsme se dát v redakci hlavy dohromady a vykouzlit efektivní recept, jak se těmto zlodějům krásy úspěšně vyhnout. Konečně budete mít čas na to, abyste si vychutnala vůni čerstvé kávy, nebo kouřícího se šálku horké čokolády a zakousla se do nadýchané croissantu s meruňkovým džemem. Tak by totiž mělo vypadat každé ráno!

Probuďte se do krásy!

Zahoďte ovladač a zabořte se do peřin dřív, než jste zvyklá. Aby vám kruhy pod očima daly pokoj, měla byste spát alespoň 7 hodin. Jedině za těchto podmínek se tělo i kožní buňky mají šanci regenerovat a na druhý den zase zářit. Pokud jste zvyklá navodit klidový režim před spánkem televizí, zkuste to četbou knihy. Řádky vás pošlou do říše snů mnohem rychleji, než napínavá kriminálka, kterých se to ve večerním vysílání jenom hemží. Ve výsledku vás to, co vidíte akorát rozruší a pak můžete dělat všechno, ale rozhodně ne jít spát. Uvidíte, že ráno budou snesitelnější a že pak také strávíte u zrcadla mnohem méně času.

 

Pryč s kruhy pod očima!

Kruhy pod očima: Jak na ně i bez make-upu!

 

Dokonalá péče to může zachránit

Vlivem pokročilého věku (ano, bohužel je to tak) je třeba očnímu okolí věnovat více pozornosti. Pokožka se ztenčuje, celkově ztrácí pružnost, stává se průsvitnější a namodralý či nafialovělý nádech, který vlastně zobrazuje drobné žilky a cévy, dává vzniknout kruhům pod očima. Zainvestujte do krémů, co mají za cíl probudit z letargie tvorbu kolagenu a jakmile budete aplikovat krém, neváhejte oční okolí jemně promasírovat. Budete tak o krok napřed také před vznikem vrásek, a právě ty nejčastěji udeří právě tady. Čas od času si zajděte do kosmetického salonu a objednejte se na masáž. Ta probudí cirkulaci lymfy i krve. Oblíbené jsou také oční roll - ony, ty pokožku očního okolí vyživí, ochladí a celkově osvěží.

Hydrataci dejte zelenou a naopak stopněte dehydrataci

Pokud holdujete přemíře kávy a alkoholu, vaše tělo ztrácí závlahu a tím se snáze projevují nejenom různé zdravotní těžkosti, ale také začínáme viditelněji stárnout. Vypít bychom měli dva litry neslazených tekutin bez bublinek. Báječné jsou také čaje (bylinné, zelené, bílé). Vodu do těla dostanete také formou ovoce (meloun, okurka), ale také polévek.

 

My ženy někdy zbytečně překrýváme make-upem právě to, co je na nás hezké

Jak to udělat, aby make-up držel a vydržel?

 

Kouzlíme s korektorem

Unavené a oteklé zraky probudí pytlík se zeleným čajem, který jste před tím louhovali, nebo čerstvě nakrájené plátky salátové okurky (mohou být klidně i vychlazené a to tehdy, pokud trpíte na otoky a nafouklé váčky pod očima).

V případě, že jsou kruhy pod očima tmavé, dokonale je potlačíte korektorem s nádechem do žlutého či oranžového tónu. Před jeho aplikací je vhodné nanést vyhlazující bázi, jež zamezí tomu, aby make-up ulpěl ve vráskách a tím je zvýraznil. Pro snadnější nanášení a následné maskování preferujte korektory tekuté, nebo ty s nadýchanou texturou. Snáze je pak do pokožky vpracujete.

Před spaním pleť dokonale odličte a nezapomínejte nanést vyživující oční krém, naopak ráno můžete volit séra, co mají chladivý a vypínací účinek.

A hlavně se na svět nezapomínejte usmívat a brát všechno, co život přináší, tak nějak lehčeji. Pak vás kruhy pod očima ani jiné maličkosti nevyvedou z míry.


-lz-

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama