Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Nedělejte těchto 6 chyb se svými vlasy a budete vypadat mladší

1/6: Vybledlý odstín a odrosty
Nedělejte těchto 6 chyb se svými vlasy a budete vypadat mladší odrosty

Odrosty či vybledlý odstín nevypadají dobře nikdy. Je nám jasné, že nemáte čas běhat ke kadeřnici každých 14 dní, ale pokud máte vlasy barvené, je opravdu nutné, abyste svého kadeřníka navštívila min. jednou za 68 týdnů. Protože i když budete mít dobrý střih a kvalitní barvu, s nepěknými odrosty rozhodně nebudete vypadat dobře.

2/6: Pravidelně nezastřihujete
Nedělejte těchto 6 chyb se svými vlasy a budete vypadat mladší konečky

Tuto chybu dělá mnoho z vás. Necháváte své vlasy růst volně moc dlouho. Pro zdravý vzhled a dobrou kvalitu vlasů je nezbytné, aby vaše vlasy byly zastřihávané nejméně každých 7 týdnů. A opravdu stačí jen 12 cm. Zkrátka... pryč s roztřepenými konečky!

3/6: Příliš laku
Nedělejte těchto 6 chyb se svými vlasy a budete vypadat mladší helma

Jedna z nejzásadnějších chyb: mnoho laku na vašich vlasech. Tzv. helma z vlasů vypadá dobře na modelkách na přehlídkách, ale na vaší hlavě nikdy hezky vpadat nebude a navíc, pokud si takto upravujete vlasy, budete vypadat o dost starší, než jste. A to přece žádná nechceme, no ne?

4/6: Nepřirozená barva vlasů
Nedělejte těchto 6 chyb se svými vlasy a budete vypadat mladší barvy

Kolorování vlasů je alchymie, do které se raději nepouštějte sama doma. Abyste vypadala dobře, mladě a svěže, je důležité zvolit správný odstín barvy. Všechny odstíny, které jsou „příliš“ jako temně černá, příliš blond nebo tolik trendy šedá či růžová, vypadají sice dobře, ale přidávají roky. Takže pokud chcete vypadat mladší, těmto extrémům se vyhněte.

5/6: Nevěnujete pozornost úpravě po mytí
Nedělejte těchto 6 chyb se svými vlasy a budete vypadat mladší nářadí

Možná máte pocit, že když ráno ráno nestíháte a vlasy necháte jen tak uschnout nebo jen lehce profouknete vysoušečem, tak se nic nestane. No párkrát určitě ne, ale časem vám to vaše vlasy vrátí. Je opravdu důležité, věnovat úpravě čas, mít správné hřebeny, správný fén i přípravky. Jen díky tomu budou vaše vlasy vypadat dobře.

6/6: Stále stejný účes
Nedělejte těchto 6 chyb se svými vlasy a budete vypadat mladší ofina

Nosíte ofinu? Pak nejlepší způsob, jak díky účesu omládnout o několik let, je zaměřit se právě na ni. Jednou za čas jednoduše ofinu střihněte trochu jinak (samozřejmě ne vy, tuto zásadní věc nechte raději na profesionálech). Stačí ji lehce zkrátit, prostříhat nebo naopak sepnout a budete hned vypadat jinak – mladší!

Reklama