Moderátor Karel Voříšek oslavil šedesátku. Kolegové mu poslali originální přání

Moderátoři blahopřejí Karlu Voříškovi k 60. narozeninám

Moderátor Karel Voříšek má za sebou oslavu krásného životního jubilea. Šedesáté narozeniny mu zpříjemnili i jeho kolegové, kteří mu natočili originální přání a zdravici. Tento rok byl však pro hvězdu televizních obrazovek výjimečný hned z několika důvodů. Významná výročí totiž letos oslavil rovnou tři.

Letošní rok je pro Karla Voříška skutečně výjimečný. Moderátor Hlavních zpráv na Primě oslavil 12. října 60. narozeniny a tak významný věk rozhodně nemohl zůstat bez povšimnutí. Při pohledu na usměvavého moderátora s entuziasmem na rozdávání byste mu ale tohle číslo tipovali jen stěží. Kde bere energii do života?

Mohlo by vás zajímat: Karel Voříšek radí, na co si dát pozor při svádění. Věřte intuici a prvnímu dojmu, říká

„Asi jsem se tak už narodil. Ale úsměv na tváři ještě neznamená stálé veselí v duši. Řídím se heslem naší 91leté kamarádky: Nějak bylo, nějak bude. Neřeším věci, které stejně vyřešit nejdou nebo za to nestojí,“ prohlásil Voříšek v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Kulatiny v roce 2023

Letošní rok je pro televizního hlasatele speciální hned z několika důvodů. Stihl v něm totiž nasbírat tři kulatá výročí. Oslavy ale tvář Primy upřednostňuje spíše neplánované. „Vyznávám heslo, že nejlepší mejdany jsou ty neplánované. Ideální párty je neplánovaná a na ty já se těším nejvíce, protože nevím, jaké budou. A na oslavy s rodinou, jakékoliv a čehokoliv,“ popsal Karel svou ideální párty. K šedesátým narozeninám se dočkal i velice originálního přání od kolegů.

Významné výročí letos oslavil i se svým partnerem Vladimírem Řepkou. Dvojice už je spolu krásných 20 let. V létě vyrazili na několik týdnů za romantikou i dobrodružstvím do Thajska a Laosu. „Tady a teď, žít přítomný okamžik je nejvíc, ale když ho ještě máte s kým prožívat, tak to je mega absolutno,“ okomentoval tehdy moderátor společnou fotografii na Instagramu.

Čtěte také: Doležalová a Voříšek spolu vysílají už 10 let. Stačí jeden pohled a máme jasno, tvrdí

A v neposlední řadě nesmíme opomenout ani společné moderování s Klárou Doležalovou. Dvojice je spolu na obraze už 10 let! A na kolik se Karel skutečně cítí? „Podle toho, v kolik se mě zeptáte. Po ránu na sto padesát, ale večer v Hlavních zprávách nebo na barové židli jako zajíc, kterým, mimochodem, jsem i podle čínského horoskopu,“ dodal s pověstným humorem oslavenec.

Sdílejte článek
Štítky Karel Voříšek oslava narozeniny celebrity

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.