Celebrity

14. listopadu 2023 09:30

Eliška Reiglová

Monika Babišová truchlí. Kamile Mortimer dala slib, který už nedokáže splnit

Česká podnikatelka Kamila Mortimer (†56) o víkendu zemřela při tragické nehodě na skútru na Bali. Její nečekaný skon zasáhl celou řadu známých osobností, včetně manželky bývalého premiéra. Monika Babišová znala zesnulou podnikatelku dlouhá léta a při posledním setkání jí dala slib, který už nebude možné splnit.

Kamila Mortimer patřila ke známým a úspěšným osobnostem v oblasti obchodu, více než 6 let pracovala na pozici generální ředitelky mezinárodní společnosti JCDecaux a téměř 10 let byla generální ředitelkou firmy Outdoor akzent. Kromě toho byla dobře známá i ve světě showbyznysu.

Ač s Monikou Babišovou nebyla podnikatelka ve stálém kontaktu, věděly o sobě a náhodně se potkávaly při nejrůznějších příležitostech. „Byly jsme jen známé, co si vždycky popovídaly a občas napsaly, sledovaly se na Instagramu,“ přiblížila manželka někdejšího premiéra deníku Blesk, jaký vztah s Mortimer měla.

Nesplnitelný slib

Vztah mezi dvěma úspěšnými blondýnkami se mohl prohloubit kvůli slibu, který Mortimer od Babišové dostala. Příležitost jim ale už ranou osudu dána nebude. „Naposledy jsme se s Kamilou potkaly na letišti v Marbelle a slíbila jsem jí, že s ní příště poletím. K tomu už ale asi, bohužel, nedojde,“ uznala smutně vystudovaná designérka interiérů.

Smutek a vřelost

Přestože si s podnikatelkou nebyla nejbližší, zpráva o jejím skonu Moniku Babišovou zarmoutila. „Byla jsem z toho v šoku a nemohla té zprávě uvěřit. Věděla jsem to velmi brzy, ale neznala detaily, protože jsem nebyla na signálu, a tak mi přišla jen zpráva, že Kamila umřela,“ vzpomněla na moment, kdy se k ní informace dostala.

„Je mi jí chudinky moc líto, byla plná života, energie a uměla si užívat života. Často jsme spolu mluvily o cestování, dávala mi doporučení na dobré restaurace a krásná místa. Myslím, že nám všem bude Kamča hodně chybět,“ dodala Monika Babišová.

Podívejte se také na rozhovor s Monikou Babišovou v pořadu Showtime:

Sdílejte článek
Štítky nehoda smrt Bali tragédie slib Monika Babišová Kamila Mortimer

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.