Tento muž miluje Sex ve městě a převléká se za Carrie. Co na to říká sama herečka?

Dan Clay je nadšený fanoušek populárního amerického seriálu Sex ve městě. To ale není všechno, do hlavní hrdinky se sám převtěluje. Jeho pojetí a stylizace Carrie Bradshaw si naprosto získala internet. Lidé jeho dokonale napodobené outfity zbožňují a Dan se díky svému talentu dokonce setkal i se samotnou Sarah Jessicou Parker. Co na jeho ztvárnění řekla sama herečka?

Mladík se na svém Instagramu v jednom ze svých příspěvků svěřil se svými pocity a popsal své začátky s dráhou Dragqueen. „Už od vysoké školy jsem chtěl jít na Halloween za Carrie Bradshaw . Tehdy ke mně holky chodily koukat na Sex ve městě a já předstíral, že to nemám rád, protože jsem se nechtěl prozradit.“

Zpočátku se za svou fascinaci seriálem styděl a stejně tak se bál veřejně přiznat, že je gay. „Měl jsem pocit, že přiznat se v té době, že miluju Carrie a Sex ve městě, by bylo jako mávat po celém kampusu duhovou vlajkou. A na to jsem tehdy neměl odvahu,“ svěřil se sedmatřicetiletý Clay.

Halloweenský kostým se vyplatil

Svůj stud poprvé odboural v roce 2016, kdy se za seriálovou Carrie v rámci Halloweenu konečně převlékl. Právě zde vzniklo jeho alter ego Carrie Draqshaw.

Účet na Instagramu si založil více méně z legrace, všechno začalo jednou nevinnou fotkou. „Zpočátku jsem se strašně bál, že budu za hlupáka, že i když už jsem v té době byl hrdým gayem a za svou orientaci jsem se nestyděl, pořád jsem bojoval s tím, že jsem i v civilu příliš ženský, nesplňuju všeobecné normy maskulinity a tímhle vše jen zhorším,“ popsal své obavy Clay, který jinak pracuje jako poradce ve firmě, jež pomáhá vytvářet obchodní strategie.

„První fotku jsem sdílel pro své přátele a skončilo to obrovským přívalem nových sledujících. Obdržel jsem spousty pozitivních reakcí, několik fanouškovských stránek mou fotku přesdílelo a Sarah Jessica Parker mi to dokonce okomentovala,“ popsal začátek Clay pro web Out. „Líbilo se mi, jakou radost to přineslo lidem, a tak jsem se rozhodl, že budu fotky, které jsme ten den s kamarádem pořídili, dál zveřejňovat.“

Fanoušky si rychle získal po celém světě. Nyní ho na sociální síti sleduje už přes 132 tisíc lidí. Své fotky pravidelně doplňuje o vtipné popisky, kde se snaží napodobit styl psaní i humor seriálové novinářky. Největší poctou pro něj bylo ocenění od představitelky Carrie. Herečka Sarah Jessica Parker byla jeho způsobem ztvárnění nadšená. Dvojice se osobně potkala v pořadu Watch what happens. „To, co předvedl tady, není nic proti jeho Instagramu. To je prostě úžasné,“ nechala se slyšet Parker.

Zdroj fotek: Profimedia

Sdílejte článek
Štítky Instagram Halloween herec Sex ve městě Sarah Jessica Parker Carrie Bradshaw Dan Clay PROFIMEDIA s.r.o. Sarah Jessica Parkerová Carrie Bradshawová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.