Celebrity

31. května 2022 12:04

redakce Prima Ženy

Na titulce prestižního magazínu pózuje kráska z MMA Denisa Gudelj

Pánský magazín dal šanci obyčejným dívkám a vyhlásil casting s názvem Hledáme Playmate. Přihlásit se mohly dívky z celé České republiky. Na titulce nakonec pózuje kráska z MMA Denisa Gudelj.

Casting Hledáme Playmate vyhlásil pánský časopis Playboy koncem loňského roku. O místo na titulní straně prestižního magazínu se mohly ucházet dívky z celé České republiky a top osmička krásek pak bojovala na velkém finálovém večeru.

Aktérky se ukázaly ve spodním prádle a během rozhovorů porotě i divákům představily svou osobu. Titul Playmate vyhrála Denisa Gudeljová, na kterou se můžete těšit v červnovém vydání.

Denisu určitě znají fanoušci bojových sportů. Nyní mohou obdivovat i její tělo a fyzické křivky.

Denisa Gudelj byla velmi sebevědomá

Denisa patří mezi nejznámější cage girls, které během galavečerů bojových utkání upoutávají pozornost mužského osazenstva. Ukazují svá vydřená těla a v kleci s čísly nad hlavou upozorňují, kolikáté kolo zápasu přichází.

Svůdná Denisa byla na finálovém večeru ze všech dívek nejsebevědomější a na titulní stranu se dostala opravdu zaslouženě.

Sdílejte článek
Štítky časopis MMA Playboy Česko casting Denisa Gudelj

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.