Nečekaní hosté ve Varech. Na festival vyrazil pohublý Topolánek i manželé Řepkovi

Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka (49) a jeho manželka Kateřina (43) rozhodně nepatří k tradičním návštěvníkům karlovarského festivalového šílenství. To Mirek Topolánek (67) do Karlových Varů rád jezdil, když ještě býval vlivným politikem. Bývalý premiér fotografy zaskočil pohublou postavou.

Fotbalista Tomáš Řepka a moderátorka Kateřina Kristelová se na filmový festival vrátili přibližně po čtyřech letech. Jenže nyní si v lázeňském městě vychutnali a užili novou roli – do Karlových Varů totiž přijeli poprvé jako manželé.

„S Tomášem jsme prošli dobrým i zlým. Když kdysi situace kolem nás nebyla vůbec jednoduchá, řekli jsme si, že až vše zlé bude za námi, v tichosti, mezi lidmi, které milujeme, si řekneme slib, který pro nás má mnohem větší význam než svatby, které jsme absolvovali v minulosti,“ uvedla po sňatku Katka pro web Prima Ženy s tím, že minulost ukázala, že jejich vztah a láska jsou pevnější, než si mnozí fanoušci i novináři mysleli.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: Podívejte se, jak si Vary užil miliardář Richard Chlad

Fotografové spokojené novomanžele zastihli na Couplii party. Dress code byl laděn do oranžové barvy, takže Řepka i jeho manželka při volbě outfitu dopadli na jedničku.

Slušelo to také bývalému premiérovi Topolánkovi. Ten má atmosféru ve Varech hodně rád, tentokrát jako host přijal pozvání na večírek CarTec Group. Bylo vidět, že Topolánek si akci automobilové společnosti pořádně užil, i když působil unaveným a pohublým dojmem.

Podívejte se, jak celebrity ve Varech ohodnotil módní expert:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.