Celebrity

22. května 2022 06:05

Karolína Oehmová

Nemoci, záškoláctví a trojka z chování. Jitka Zelenková odhalila rebelské dětství

Jitka Zelenková byla za mlada rebelka

Populární zpěvačka Jitka Zelenková byla v mládí velká rebelka. Svěřila se, že ale neměla úplně jednoduché dětství. Právě proto jako malá chtěla být zdravotní sestřičkou nebo lékařkou. K nemocničnímu prostředí totiž měla hodně blízko. Prozradila také, jak zvládá samotu.

„Já jako malá jsem byla poměrně nemocná. Nejdřív jsem měla angíny, pak jsem měla kloubový revmatismus, zánět srdečního svalu a byla jsem často v nemocnicích. Oblíbila jsem si sestřičky a lékaře, pro mě do dnešního dne je bílý plášť opravdu persona,“ svěřuje se Jitka Zelenková, na kterou se můžete těšit v pořadu Inkognito.

I přes všechny choroby ale byla dítě jaksepatří, pořádně živé. Když na to zpětně vzpomíná, tak je jí rodičů až líto. „Já jsem byla živel, nebyla jsem vzorový dítě. Byla jsem poděbradský éro. Především jsem jako jediná měla na střední škole trojku z chování. Bylo to za neomluvený hodiny, protože jsem už začala jezdit do Prahy. Potom jsem také chodila s kluky místo do školy. A tak různě jsem to flinkala. Měla jsem ale úžasný profesory, učitele, kteří věděli, že na žádnou školu nepůjdu a že mě baví muzika, takže tomu podvědomě fandili. Vzpomínám, že tatínek si pro mě chodil do klubu, no byla jsem číslo. On byl chudák teda,“ říká pobaveně zpěvačka.

Může se zdát, že vzhledem ke společenské povaze Jitka v době covidu strádala. Opak je ale pravdou. Za svůj život už zažila hodně osamocených chvil, a tak se s tím naučila žít. „Já jsem člověk, který žije sám, takže s tím umí zacházet. Ale je to disciplína, která se musí prostě umět a nesmí vás vůbec napadnout nějaká osamělost, naopak mně je dobře. Já jsem vlastně přežila dost úskalí a různé rozchody i s hudebníky, partnery a tak. Všechno jsem to přežila, takže já si nemám na co stěžovat. Já si myslím, že je to dobrý,“ zakončuje s úsměvem Jitka Zelenková, mezi jejíž partnery patřil i Ladislav Štaidl.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.