Celebrity

21. července 2023 13:40

Josef Šťastna

Netuším, kde Zdenička nyní je. Obermaierová se bojí o kamarádku Hadrbolcovou

Zdena Hadrbolcová (86) se přestala ukazovat na veřejnosti a panují obavy, že po zdravotní stránce na tom není vůbec dobře. Dokonce ani její kamarádka Jaroslava Obermaierová (77) netuší, v jakém stavu populární herečka nyní je.

Herečka Zdena Hadrbolcová v prosinci prodělala mrtvici a od té doby je odkázána na pomoc svého okolí. Nedávno oslavila 86. narozeniny a žádný z kolegů jí bohužel nemohl popřát. Podle Blesku tak dnes nikdo z hereckého světa neví, jak na tom v současné době Hadrbolcová po zdravotní stránce je.

Mohlo by vás zajímat: Tajemství Susan Boyle. Loni prodělala mrtvici, znova se učila mluvit i zpívat

„Ráda bych Zdeničce zavolala, ale jak jsem zjistila, už delší dobu nemá telefon. A vůbec netuším, kde se vlastně nachází. Je to moc smutné. Ach, to stáří je tak těžké,“ uvedla pro deník Aha! Jaroslava Obermaierová (77), kterou s herečkou dlouhé roky pojilo kamarádské pouto.

Synovec Hadrbolcové si ale nepřeje, aby tetu kdokoli kontaktoval. Chce chránit její klid i soukromí. Nikdo tedy neví, kde přesně se herečka nachází. Naposledy ji fotografové webu eXtra.cz zastihli při převozu do léčebny pro dlouhodobě nemocné.

Čtěte také: Jaroslava Obermaierová si stěžovala na drahé energie. Nyní si koupila byt v Praze

„Celý život spoléhala jen na sebe – a najednou to nejde. Poslední roky, když jsme si volávaly, si stále stěžovala na zdraví a potíže s ním spojené,“ doplnila Obermaierová s tím, že má o Zdeničku obavy. Hadrbolcová žila roky sama, na stáří si pořídila hezký byt na Malé Straně. Na lásku nikdy štěstí neměla. Vdaná byla pouze jednou, když si v mládí vzala svou studentskou lásku. Manželství nemělo dlouhého trvání a brzy se rozpadlo. Žádný další hlubší vztah už Hadrbolcová nenávazala.

Jak dnes žije Jaroslava Obermaierová? Podívejte se na video:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.