Nevěrná znamení zvěrokruhu: Blíženci mají dvojí tvář a Lvi jsou přelétaví

Která znamení zvěrokruhu mají problém s loajalitou? Podívejte se, kdo podle horoskopu patří mezi ty nejméně věrné.

Ve vztazích jsou některá znamení trošku přelétavější. Vedou je k tomu totiž jejich charakteristické rysy osobnosti. Podívejte se, kdo podle hvězd patří mezi ty nejméně věrná znamení.

Beran

Beran je první znamení zvěrokruhu a vyznačuje se velkou horlivostí a impulzivní povahou. Je nedočkavý a vše potřebuje rychle a hned. Dost často se také nechá zlákat svou vášnivostí a může podlehnout nějakému krátkodobému románku. Rád zažívá nové věci a může proto vyhledávat nové zkušenosti a zážitky. V dlouhodobých vztazích se musí naučit tyto své pudy ovládnout. Když někoho ale skutečně miluje, věrnost pro něj není problém.

Mohlo by vás zajímat: Znamení s přehnaným sebevědomím: Namyšleně působí Střelci i Kozorozi

Blíženci

Blíženci v sobě mají dvojí tvář. Často touží po intelektuální stimulaci a zábavných konverzacích, proto mají občas tendence utíkat za zajímavějšími spojeními. Rádi poznávají nové lidi a jsou velice společenští. To občas může ve vztazích vést k tomu, že jsou vystaveni pokušení. I tito lidé se musí naučit respektovat závazky vůči partnerovi.

Lev

Oslniví Lvi potřebují neustálý obdiv a chválu. Jsou rádi středem pozornosti a od svého partnera potřebují neutuchající zájem. V některých případech se mohou nechat takzvaně opít rohlíkem a omámit od člověka, který jim bude lichotit více než ten, koho mají doma. Na druhou stranu dokážou také milovat naprosto oddaně. Musí se naučit najít balanc mezi touhou po uznání a svými závazky.

Čtěte také: Čím si znamení sama sobě nejvíc škodí? Váhy sebekritikou, Býci prokrastinací

Střelec

Střelci hledají neustálé dobrodružství a nové zážitky. Prahnou po svobodě a jsou neradi, když jim někdo něco diktuje. Jako partneři dokáží být skvělí a svým nadšením umí strhnout všechny s sebou, ale na druhou stranu je právě jejich svobodomyslná povaha často může zavést až k pokušení vyzkoušet něco doposud nepoznaného i v partnerských vztazích. Musí se o svých pocitech naučit otevřeně mluvit i se svou drahou polovičkou.

Horoskopy: Nevěra


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.