Seriály a filmy

11. listopadu 2015 04:11

Anna Kopečková

Andrea: Po 11 letech na invalidním vozíku se chce cítit hezká

Andrea Čepová je žena s velkým Ž! Jedna vteřina jí úplně změnila život. Před jedenácti lety se jí ucpala céva a pak přišlo náhlé ochrnutí. Teď potřebuje pomoc našich odborníků, ale ani ne tak kvůli vzhledu. Přeje si nový náboj do života. Novou krev do žil.

Tento díl pořadu NEW LOOk bude hodně emotivní – přesto přínosný a pozitivní. Andrea Čepová je statečná a všechny nástrahy, co jí život přináší, zvládá. Teď se rozhodla mít den jen a jen pro sebe. „Nejtěžší pro mne byla ztráta soukromí. Něco sama zvládnu, ale vlastně mám pořád někoho za zadkem,“ popisuje Andrea, která skončila před 11 lety upoutána na invalidním vozíku. „Vlastně ani nevím, zda můžu po proměně vypadat jinak. Jsem zvědavá, co se mou odborníci provedou,“ vysvětluje svou účast Andrea.

„Rozhodli jsme se Andreu vybrat, protože její odvaha nebere konce. Třeba tak ukáže i ostatním, kteří mají podobný osud jako ona, že život nekončí a je potřeba posunovat se dál,“ říká kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek. „Pro mě osobně je to velmi náročné na emoce. Hodně se mě dotýkají takovéto osudy lidí. Říkám si vždy, jak je ten život nespravedlivý. Upřímně, naším úkolem není Andreu při natáčení radikálně proměnit, ale udělat jí hezký den a pohladit její duši,“ dodává Honza Kořínek.

Sledujte další díl pořadu NEW LOOK na Prima LOVE a dozvíte se, jak to všechno dopadlo.

Nahlédněte trochu do zákulisí:

Nezapomeňte se dívat v sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna