Seriály a filmy

25. listopadu 2015 04:11

Anna Kopečková

NEW LOOK ukáže, jak udělat z babičky šmrncovní dámu

V dalším vydání pořadu NEW LOOK uvidíte, jak se z obyčejné babičky může stát noblesní a elegantní dáma. Jarmila Iqbalová našla odvahu a ve svých 62 letech se přihlásila a moc touží po novém já.

Jarmila Iqbalová je bezpochyby žena s velkým Ž. Před 18ti lety se seznámila s o deset let mladším mužem a žijí spolu krásný a spokojený život. Ani před tolika lety se nezalekla jeho pákistánské národnosti. Teď by pro něj chtěla být o něco krásnější. „Velmi ráda jsem se hezky oblékala, ale dnes si připadám, že mi ani nic nesluší. Také bych se ráda dozvěděla pár dobrých rad, jak pečovat o pleť a vlasy,“ posteskla si Jarmila.

Dalším důvodem, proč potřebuje změnu, je to, že za několik let přibrala 25 kilo a necítí se teď moc dobře. „Když jsme se brali, tak jsem vážila 75 kg. Přišly zdravotní problémy a musela jsem brát kortikoidy. Také proto dnes vážím 100 kg a jsem z toho smutná,“ prozrazuje paní Jarmila.

V čele profesionálního týmu opět bude opět stát zkušený kadeřník Honza Kořínek. „Jarmilka je příjemná, skvělá ženská, která je naprosto schovaná v obalu, který vůbec neodpovídá jejímu já. Dodáme jí šmrnc, upravíme střih, změníme styl oblékání a zahodíme černou,“ poodkrývá plány majitel vlasového studia a produkční společnosti Honza Kořínek. Sledujte další díl pořadu NEW LOOK a uvidíte, jak celá proměna dopadla.

Už teď můžete jako první trochu nahlédnout do zákulisí:

Nezapomeňte se dívat v sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.