Seriály a filmy

25. listopadu 2015 04:11

Anna Kopečková

NEW LOOK ukáže, jak udělat z babičky šmrncovní dámu

V dalším vydání pořadu NEW LOOK uvidíte, jak se z obyčejné babičky může stát noblesní a elegantní dáma. Jarmila Iqbalová našla odvahu a ve svých 62 letech se přihlásila a moc touží po novém já.

Jarmila Iqbalová je bezpochyby žena s velkým Ž. Před 18ti lety se seznámila s o deset let mladším mužem a žijí spolu krásný a spokojený život. Ani před tolika lety se nezalekla jeho pákistánské národnosti. Teď by pro něj chtěla být o něco krásnější. „Velmi ráda jsem se hezky oblékala, ale dnes si připadám, že mi ani nic nesluší. Také bych se ráda dozvěděla pár dobrých rad, jak pečovat o pleť a vlasy,“ posteskla si Jarmila.

Dalším důvodem, proč potřebuje změnu, je to, že za několik let přibrala 25 kilo a necítí se teď moc dobře. „Když jsme se brali, tak jsem vážila 75 kg. Přišly zdravotní problémy a musela jsem brát kortikoidy. Také proto dnes vážím 100 kg a jsem z toho smutná,“ prozrazuje paní Jarmila.

V čele profesionálního týmu opět bude opět stát zkušený kadeřník Honza Kořínek. „Jarmilka je příjemná, skvělá ženská, která je naprosto schovaná v obalu, který vůbec neodpovídá jejímu já. Dodáme jí šmrnc, upravíme střih, změníme styl oblékání a zahodíme černou,“ poodkrývá plány majitel vlasového studia a produkční společnosti Honza Kořínek. Sledujte další díl pořadu NEW LOOK a uvidíte, jak celá proměna dopadla.

Už teď můžete jako první trochu nahlédnout do zákulisí:

Nezapomeňte se dívat v sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.