Seriály a filmy

21. listopadu 2015 17:45

Anna Kopečková

Proměna Lenky (25): S novým účesem je úplně jiná!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Lenka Severová je typická maminka na mateřské dovolené. Nemá na sebe čas a ráda by znovu našla ztracené sebevědomí. Jak si s tím tentokrát poradil tým pořadu?

Mladá maminka z Kladna už neví, co se sebou. „Někdy na sebe tak koukám do zrcadla a říkám si, že to snad ani nejsem já. Jak se mi zhoršila pleť, vlasy mám vysušené a celkově se necítím nic moc. Ztratila jsem sebevědomí, které jsem jako mladší slečna měla,“ svěřila se Lenka Severová před proměnou. Dalším důvodem, proč chtěla změnu, je její desetiletý vztah s přítelem. Chtěla by pro něj být zase neokoukaná a přitažlivá.

Tentokrát se tým pořadu rozhodl pro radikální proměnu a nejvíce si mákla kadeřnice Andrea Pavlíčková. Dost práce měla i vizážistka Klaudie Havlová, protože Lenka má dost problematickou pleť, a tak nebylo lehké vše dokonale zamaskovat. Nejlépe na tom byla tentokrát stylistka Bětka Pěkná. Lenka má krásnou štíhlou postavu, kterou bylo radost oblékat.

Takhle vypadala Lenka před proměnou:

Jak se týmu podařilo Lenku změnit?

Lenka má kvalitní dlouhé vlasy, přestože o ně moc nepečuje (používá jen šampon a vlasy si každý den narovnává žehličkou na vlasy). Kadeřnice Andrea nejdříve vyčistila barvu vlasů, melírem zjemnila kontury (zesvětlila spodní partie vlasů, které opticky potlačí špičatou bradu) a na zbytek vlasů nanesla světlejší hnědý odstín. Střih nebyl tentokrát moc radikální - kadeřnice protenčila konečky a sestříhala vlasy vpředu kolem obličeje. Nakonec nanesla na Lenčiny vysušené vlasy výživnou masku.

Na natáčení přišla Lenka poměrně dost nalíčená a vizážistka Klaudie hned prohlásila, že by mohla trochu ubrat a zvolila při líčení jemnější tóny i celý make-up. Pohrát si musela hlavně s pletí, kterou má Lenka hodně problematickou a citlivou.

Lenka má bezchybnou postavu, takže se stylistka Bětka nemusela zabývat tím, jak potlačovat různé nedostatky. Spíš se mohla trošku vyřádit. Vybrala pro Lenku koženou sukni s výrazným stříbrným zipem, stříbrné tričko upnuté ke krku, ale s velkými průramky, kterými vykukovala černá krajková podprsenka, lodičky v trendy vínové barvě a jednoduché stříbrné psaníčko.

A jak dopadlo dvanáctihodinové snažení týmu?

Když se Lenka podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté, reagovala jediným slovem: "Bomba!". Podívejte se sami:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.