Nezadaná Kamila Nývltová o svých fantaziích: Mým tajným snem je chlap s knírem

V létě roku 2022 se zpěvačka Kamila Nývltová (33) po pěti letech rozešla s tehdejším přítelem. Nyní je slavná kráska nezadaná a doufá, že brzy najde toho pravého, s nímž bude moci založit rodinu, po které touží. Podmínky si v souvislosti se vzhledem neklade, něco by ale přece jen ocenila.

Kamila Nývltová se narodila v červnu 1989 v Trutnově. Od roku 2008 působí jako divadelní sólistka a ztvárnila řadu hlavních i vedlejších rolí ve známých muzikálech. Kariérně se jí daří, zpěv by ale ráda na čas upozadila, aby mohla založit rodinu a starat se o děti. Na to však potřebuje v první řadě partnera, kterého nyní hledá.

Sen o kníru

V loňském roce se zpěvačka a herečka po pěti letech vztahu rozešla s přítelem Pepou. Od té doby je nezadaná a doufá, že ten pravý se v jejím životě brzy objeví. Kdyby splňoval její dlouholetou fantazii, byla by to pro ni jen výhoda.

„Mým tajným snem bylo mít chlapa s knírem. To přiznávám. Ale aby tady z toho nebyla seznamka – nehledám jenom chlapa s knírem,“ zasmála se Kamila Nývltová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kterou můžete sledovat každé úterý večer na Primě, a s nadsázkou svedla loňský rozchod na absenci vousů pod nosem.

„Přítel neměl knír, to byla asi ta chyba. Jemu by ten knír neslušel, k němu by se nehodil. Asi proto šel o dům dál, takže teď hledám nového chlapa s knírem, nebo bez něj. Aby byl milý, hodný, tolerantní a se smyslem pro humor. Když na mě bude hodný a milý, snesu mu i modré z nebe,“ prozradila otevřeně.

Touha po rodině

Pro Kamilu Nývltovou je v tuto chvíli důležité najít si přítele, který to s ní bude myslet vážně. Na nezávazné vztahy chuť nemá, doufá totiž, že si najde někoho, kdo jí bude oporou a s kým bude tvořit natolik silnou dvojku, že nad založením rodiny nebude viset otazník.

„Jelikož už mám nějaký věk, docela ráda bych chlapa, protože bych plánovala něco do budoucna, jako třeba děti,“ doplnila upřímně oblíbená zpěvačka.

Sdílejte článek
Štítky rodina FTV Prima vztah partner 7 pádů Honzy Dědka knír Kamila Nývltová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.