Celebrity

8. listopadu 2022 07:53

redakce Prima Ženy

Nikol Trojanová se bude vdávat. Hvězda známé reality show se zasnoubila a ukázala prsten

Influencerka Nikol Trojanová (31) bude chystat veselku. Ano řekla svému dlouholetému partnerovi Lukášovi a na sociálních sítích se pochlubila krásným zásnubním prstenem.

Hvězda reality show VyVolení a Hotel Paradise Nikol Trojanová překvapila své fanoušky na sociálních sítích radostnou novinkou. Na Instagram přidala zamilovanou fotografii s přítelem Lukášem, na které hrál hlavní roli elegantní zásnubní prsten. „Stalo se tak ve Švýcarsku,“ napsala influencerka a vášnivá cestovatelka k popisku s hashtagem Bude svatba.

Pod romantickou fotografií se okamžitě začaly objevovat gratulace od fanoušků i celebrit. „Strašně moc gratuluji,“ napsala modelka a nastávající maminka Nikol Švantnerová (30), která ke komentáři přidala ještě několik emoji srdíček. K zástupu gratulantů se poté přidala i Nikolina nejlepší kamarádka a zpěvačka Sharlota (26) či herečka Patricie Pagáčová (33).

Na začátku roku 2022 se zasnoubila také herečka Alice Bendová:

Zásnuby byly na spadnutí

Romantické zásnuby proběhly ve Švýcarských Alpách, kam si udělala dvojice výlet obytným vozem. Lukáš Holan, s nímž randí krásná brunetka už od roku 2018, poklekl na nádherném místě s výhledem na krajinu. Kromě krásného prstenu nechybělo ani šampaňské a doprovod jim dělalo jejich štěně plemene stafordšírského teriéra Chlebíček, kterého si pořídili minulý rok.

„Jsme spolu s Lukym přes čtyři a půl roku, tak mám velkou radost, že k tomu došlo,“ svěřila se webu Super.cz Trojanová se slovy, že už bylo načase i potom, co na dvou letošních svatbách dvakrát chytila kytici.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.